Menu
Nákupný košík

Alan Wake II (digitálny kód)

Alan Wake II (digitálny kód)
Alan Wake II (digitálny kód)
Alan Wake II (digitálny kód)
Alan Wake II (digitálny kód)
Novinka
Alan Wake II (digitálny kód)
Alan Wake II (digitálny kód)
Alan Wake II (digitálny kód)
Alan Wake II (digitálny kód)
Alan Wake II (digitálny kód)
 • Sklad: Skladom
 • Vernostné body: 45
 • Model: XS-0088DK
 • Váha: 0.20kg
45,00€
Cena vo vernostných bodoch: 4500

Kód je možné poslať formou: sms správy alebo emailom. Na hranie hry je potrebné jej prvotné stiahnutie z Xbox LIVE

Alan Wake 2 je nominovaný na HRU ROKA na The Game Awards 2023.

Séria rituálnych vrážd ohrozuje Bright Falls, malomestskú komunitu obklopenú divočinou severozápadného Pacifiku. Saga Anderson, dokonalá agentka FBI s povesťou riešenia aj nemožných prípadov, prichádza vyšetriť vraždy. Andersonovej prípad sa zvrtne v nočnú moru, keď objaví stránky hororového príbehu, ktorý sa okolo nej začne napĺňať.

Alan Wake, stratený spisovateľ uväznený v nočnej more mimo nášho sveta, píše temný príbeh v snahe formovať realitu okolo seba a uniknúť zo svojho väzenia. S temným hororom, ktorý ho prenasleduje, sa Wake snaží zachovať si zdravý rozum a poraziť diabla vo svojej vlastnej hre.

Anderson a Wake sú dvaja hrdinovia na dvoch zúfalých cestách v dvoch odlišných realitách, ktoré sú v srdci prepojené spôsobmi, ktorým ani jeden z nich nerozumie: navzájom sa odrážajú, ozývajú sa a ovplyvňujú svety okolo seba.

Nadprirodzená temnota, poháňaná hororovým príbehom, napadne Bright Falls, korumpuje miestnych obyvateľov a ohrozuje blízkych Andersona aj Wakea. Svetlo je ich zbraň – a bezpečný prístav – proti temnote, ktorej čelia. Uväznení v zlovestnom hororovom príbehu, kde sú len obete a príšery, môžu sa stať hrdinami, akými musia byť?

Špecifikácie hry:

 • Vyriešte smrteľnú záhadu
  To, čo sa začína vyšetrovaním vraždy v malom meste, sa rýchlo zvrtne na cestu nočnou morou. Odhaľte zdroj nadprirodzenej temnoty v tomto psychologickom hororovom príbehu plnom intenzívneho napätia a nečakaných zvratov.
 • Hrajte za dve postavy
  Zažite príbehy Alana Wakea a Sagy Andersonovej a sledujte vývoj udalostí z rôznych perspektív. Prepínajte medzi Andersonovým pretekom na život a na smrť, aby ste prípad vyriešili, a Wakeovými zúfalými pokusmi prepísať svoju realitu, aby unikol z hlbín Temného miesta.
 • Preskúmajte dva svety
  Zažite dva krásne, no zároveň desivé svety, z ktorých každý má svoje vlastné bohaté postavy a smrteľné hrozby. Objavte majestátnu krajinu jazera Cauldron na severozápade Pacifiku a idylické mestečká Bright Falls a Watery. V ostrom kontraste sa pokúste uniknúť z nočnej mory panorámy mesta Dark Place.
 • Prežiť so svetlom
  S obmedzenými zdrojmi sa postavte proti mocným nadprirodzeným nepriateľom v zúfalých situáciách boja na blízko. Prežitie si vyžaduje viac než len zbraň: svetlo je dokonalou zbraňou v boji proti temnote a bude vaším útočiskom, keď nepriatelia hrozia, že vás premôžu.


Hry
Odporúčaný vek18+
LokalizáciaAngličtina
ŽánerAkčný
GETGAME.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe, personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme pre vás relevantné ponuky a produkty. Aby ste využili náš eshop s najvyšším komfortom, umožnite prosím prijímanie COOKIES na našej stránke.