Menu
Nákupný košík

Battleborn

Battleborn
Battleborn
Battleborn
Battleborn
1 týždeň
Battleborn
Battleborn
Battleborn
Battleborn
Battleborn
 • Sklad: 1 týždeň
 • Vernostné body: 30
 • Model: XBONE-0078
 • Váha: 0.20kg
39,99€
Cena vo vernostných bodoch: 3000

Battleborn sa odohráva v ďalekej budúcnosti, kde takmer každá hviezda vo vesmíre vyhasla v rukách tajomným nepriateľom. Solus, posledný hviezda, je jediným majákom nádeje pre prežívajúce populácie vesmíru. Vyhasínanie hviezd viedlo k veľkej vojne medzi frakciami, ktoré túžia po posledných zostávajúcich zdrojoch. Hrdinovia nazývaní Battleborn bojujú o nadvládu svojich unikátnych frakcií v čase, kedy celý život vo vesmíre balansuje na pokraji vyhynutia. Teraz však tajomný nepriateľ hrozí dokončiť to, čo sme začali a len nepravdepodobné spojenectvo medzi najmocnejšími hrdinami vesmíre ho môže zastaviť.

Od tvorcov série Borderlands prichádza strieľačka novej generácie, v ktorej jednotka poriadne drsných hrdinov bojuje a chráni úplne poslednú hviezdu vo vesmíre pred tajomným zlom. Aby ste ju ubránili, musieť využiť každý typ postavy a zbrane, aké si len dokážete predstaviť, od kyborgských hawkmanov, cez samurajských upírov, po hory svalov s rotačnými guľometmi. Udrite a sami odrazte nepriateľský útok, alebo jednoducho zničte nepriateľov pri budovaní a rozširovaní svojho osobného tímu hrdinov. Vyberte si svojho hrdinu a bojujte samostatne, spolupracujte po boku priateľov v príbehových misiách, alebo bojujte proti nim v rýchlych kompetitívnych multiplayerových zápasoch.

Špecifikácie hry:

 • Solus, posledná hviezda, je jediným svetlom nádeje pre prežívajúce frakcie vesmíru. Frakcia Peacemaker prisaha chrániť Solus. Eldrid sú ochrancami prirodzeného poriadku vesmíru. Frakcia Rogue je skupina žoldnierov, ktorým ide len o vlastné prežitie. Last Light Consortium (LLC), sú vojnoví zbohatlíci, využívajúci iných pre vlastný zisk. A Jennerit Empire vládne druhým silou a nadovšetko si cení moc.
 • Zoznam hrateľných postáv hry Battleborn obsahuje 25 hrdinov a žiadni dvaja z nich nie sú rovnakí. Každý hrdina má svoju vlastnú osobnosť a je vybavený vlastnými unikátnymi zbraňami a schopnosťami.
 • Zrýchlený systém rozvoja postáv Vám umožňuje zvýšiť úroveň hrdinu od 1 do 10 a plne si vychutnať jedinečné zbrane a schopnosti každého hrdinu v jedinej príbehovej misii, alebo multiplayerovom zápase.
 • Príbehový režim hry Battleborn je výpravný zážitok, ktorý môžete hrať samostatne, ale je ešte lepší, pokiaľ si ho zahráte v spolupráci s priateľmi.
 • Tímovo založenú kompetitívnu multiplayerovú akciu môžete zažiť až so 10 hráčmi online v zápasoch 5 na 5 a zahŕňa tri multiplayerové režimy (režim Incursion, kde musia tímy hrdinov brániť po boku svojich vlastných prisluhovačov svoju základňu pred vlnami nepriateľov ovládaných AI a snažiť sa zničiť základňu nepriateľov, Devastation, kde si tímy hrdinov zmerajú svoje sily v rýchlom deathmatch zápase v snahe obsadiť a udržať ciele na mape a Meltdown, kde musia tímy hrdinov ovládať svojich prisluhovačov, ktorí pochodujú na smrť v strede mapy. Body získate za každého prisluhovača, ktorí sa hodí do spaľovne a tým s najvyšším počtom bodov vyhráva).
 • Všetky XP, či už ste ich získali hraním režimu Story Mode, alebo v kompetitívnych multiplayerových režimoch prispievajú k zvyšovaniu úrovne individuálnej postavy a rovnako aj hodnosti v hráčskom profile.
 • Každý hrdina môže získať úroveň 1 až 10 počas misií a zápasov, ktoré Vám umožnia vylepšovať jeho schopnosti v strome zručností a odomykať rôzne skiny.
 • Zvyšovaním hodnosti vo svojom hráčskom profile si môžete odomknúť odznaky a tituly, aby ste zapôsobili na priateľov a získať odmeny, ktoré môžete použiť v prospech ľubovoľného hrdinu, ktorého sa rohodnete ovládať.
Hry
Odporúčaný vek15+
LokalizáciaAngličtina
ŽánerStrieľačka
GETGAME.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe, personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme pre vás relevantné ponuky a produkty. Aby ste využili náš eshop s najvyšším komfortom, umožnite prosím prijímanie COOKIES na našej stránke.