Menu
Nákupný košík

Battlefield 1 (digitálny kód)

Battlefield 1 (digitálny kód)
Battlefield 1 (digitálny kód)
Battlefield 1 (digitálny kód)
Battlefield 1 (digitálny kód)
Battlefield 1 (digitálny kód)
Battlefield 1 (digitálny kód)
Battlefield 1 (digitálny kód)
Battlefield 1 (digitálny kód)
Battlefield 1 (digitálny kód)
  • Sklad: Skladom
  • Vernostné body: 45
  • Model: XBONEpr-0065DK
  • Váha: 0.20kg
45,00€
Cena vo vernostných bodoch: 4500

Kód je možné poslať formou: sms správy alebo emailom

Na hranie hry je potrebné jej prvotné stiahnutie z Xbox LIVE

Battlefield 1 predstaví svet na pokraji ničivej vojny. Čakajú vás veľkolepé bitky v stiesnenej atmosfére obliehaného francúzskeho mesta, v strážených horských pevnostiach talianskych Álp alebo uprostred piesočných dún Arábie. V dobrodružnej príbehovej kampani okúsite, ako vyzerá svet vo vojne, a v epických multiplayerových bitkách až pre 64 hráčov preveríte svoju schopnosť prispôsobovať taktiku dynamický prostredie plnému ohromujúcich efektov deštrukcie. Tešte sa na dramatické boje pechoty a aj na strety vojenskej techniky na zemi, vode i vo vzduchu, počas ktorých budete ovládať všetko od tankov a motocyklov po dvojplošník a bojové lode. Postavíte sa výzve prispôsobovať svoju hru zatiaľ najdynamickejšiemu bojisku celej série Battlefield.

Špecifikácie hry:

  • Rozsiahle multiplayerové boje až pre 64 hráčov - Staňte sa spolu s vernými spoluhráčmi súčasťou najepickejších bitiek v dejinách akčných hier až pre 64 hráčov, buď v úlohe pechoty alebo s vojenskou technikou a ovládajte tanky, motocykle, dvojplošníky aj obrie bojové lode.
  • Zažite úsvit veľkej vojny - Zúčastnite sa jedných z najväčších bitiek, aké ľudstvo kedy poznalo. Vojnový konflikt, v ktorom sa rysujú korene modernej vojny, zúri na zemi, na mori i vo vzduchu pri horských pevností v talianskych Alpách a aj na slnkom spálenej arabskej púšti.
  • Ohromujúce efekty deštrukcie - Intuitívny systém deštrukcie zabezpečí, že každá bitka bude úplne iná. Budete ničiť vozidlá a demolovať celé budovy. Mohutným explóziám neodolajú drevené zruby, masívne kamenné pevnosti ani zem pod nohami vojakov.
  • Vojnové príbehy z najvzdialenejších kútov sveta - V dobrodružnej kampani objavíte svet uprostred ničivej vojny a globálny konflikt zachytíte očami niekoľkých rôznych postáv, ktoré sa stanú svedkami úsvitu modernej vojny.
Hry
Odporúčaný vek18+
LokalizáciaAngličtina
ŽánerStrieľačka
GETGAME.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe, personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme pre vás relevantné ponuky a produkty. Aby ste využili náš eshop s najvyšším komfortom, umožnite prosím prijímanie COOKIES na našej stránke.