Menu
Nákupný košík

Blue Estate (digitálny kód)

Blue Estate (digitálny kód)
Blue Estate (digitálny kód)
Blue Estate (digitálny kód)
Blue Estate (digitálny kód)
Novinka
Blue Estate (digitálny kód)
Blue Estate (digitálny kód)
Blue Estate (digitálny kód)
Blue Estate (digitálny kód)
Blue Estate (digitálny kód)
 • Sklad: Skladom
 • Vernostné body: 20
 • Model: XBONE-0171DK
 • Váha: 0.20kg
20,00€
Cena vo vernostných bodoch: 2000

Hra vyžaduje senzor Kinect pre konzolu Xbox One

Kód je možné poslať formou: sms správy alebo emailom. Na hranie hry je potrebné jej prvotné stiahnutie z Xbox LIVE

Blue Estate je temne zábavná strieľačka s pohybom po kaľajniciach, ktorá vychádza z komiksov od Viktora Kalvačeva.

Vitajte v prvej next gen strieľačke na koľajniciach! Vďaka funkcii Kinect pre detekciu pohybu pre Xbox One ponúka Blue Estate predtým bezkonkurenčné ponorenie do mafiánskeho sveta Los Angeles, nabité humorom, originálnou hrateľnosťou a neuveriteľnou zábavou. V Blue Estate si zahráte za Tonyho Luciana, psychopatického syna talianskeho mafiánskeho krstného otca LA a Clarenca, bývalého námorníka SEAL, bez peňazí a teraz nájomného vraha zameraného na čistenie neporiadku, ktorý začal Tony. Keď Tony zahajuje osobnú pomstu proti gangu Sik Brother, v snahe zachrániť svoju najlepšiu tanečnicu Cherry Popz, chce Clarence ukončiť vojnu gangov a odviezť ho do najvzdialenejších kútov Jamajky!

Strieľačka na koľajniciach vytvorená na mieru pre Kinect na Xbox One! Vďaka intuitívnemu hraniu šitému na mieru pre Kinect pre Xbox One vám detekcia pohybu pomôže prežiť tie najextrémnejšie zážitky zo železničnej streľby pri konfrontácii s nezabudnuteľnými nepriateľmi, od baliacich granátov mafiánskeho golfistu až po konečného šéfa zločinu, a to tak zábavné, ako ste nečakali! Krviprelievanie je vždy lepšie, keď sa oň niekto podelí, takže pozvite priateľa, aby sa pripojil k masakru, prostredníctvom nervózneho kooperatívneho režimu! Prvá strieľačka ďalšej generácie, adaptovaná z grafického románu nominovaného na cenu Eisner. Originálne a intenzívne zábavné hranie, ktoré naplno využíva výhody senzora Kinect.

Špecifikácie hry:

  • 2 herné režimy: PRÍBEHOVÝ REŽIM - 7 adrenalínových misií! ARCADE MODE - kde kombinujete headshoty s kombami v pretekoch s časom!
  • 2 hráči v miestnom multiplayeri: prežite všetky úrovne v intenzívnom kooperatívnom režime!
  • Prepracovaný bodovací systém na porovnanie skóre online a odomknutie 23 dosiahnutých výsledkov.
  • Hrateľné s Kinect pre Xbox One alebo s bezdrôtovým ovládačom Xbox One.


  Hry
  Odporúčaný vek15+
  LokalizáciaJazyk: ENG Text: ENG, GER, FR, ESP
  ŽánerStrieľačka
  GETGAME.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe, personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme pre vás relevantné ponuky a produkty. Aby ste využili náš eshop s najvyšším komfortom, umožnite prosím prijímanie COOKIES na našej stránke.