Menu
Nákupný košík

Doom Eternal (digitálny kód)

Doom Eternal (digitálny kód)
Doom Eternal (digitálny kód)
Doom Eternal (digitálny kód)
Doom Eternal (digitálny kód)
Doom Eternal (digitálny kód)
Doom Eternal (digitálny kód)
Doom Eternal (digitálny kód)
Doom Eternal (digitálny kód)
Doom Eternal (digitálny kód)
  • Sklad: Skladom
  • Vernostné body: 60
  • Model: XBONEpr-0157DK
  • Váha: 0.20kg
60,00€
Cena vo vernostných bodoch: 6000

Kód je možné poslať formou: sms správy alebo emailom

Na hranie hry je potrebné jej prvotné stiahnutie z Xbox LIVE

Hra DOOM Eternal od štúdia id Software je priamym pokračovaním cenami ovenčeného bestselleru DOOM z roku 2016. Zažite ultimátnu kombináciu rýchlosti a sily, zatiaľ čo si budete raziť cestu naprieč dimenziami s využitím nového súbojového systému z prvej osoby. Hra DOOM Eternal, ktorá je poháňaná najnovším grafickým enginom id Tech 7, prináša nová potešenie nielen vďaka energickému soundtracku od skladateľa menom Mick Gordon. V DOOM Eternal sa ocitáte v úlohe nezastaviteľného zabijaka pekelných monštier, ktorý sa pred ničím nezastaví ... Tak na nič nečakajte a pošlite do kytičiek pár (tisíc) nových aj klasických démonov!

Špecifikácie hry:

  • Slayer 2.0 - Uvoľnite zdrvujúcu silu DOOM zabijaka. Vďaka vylepšenej výstroji a novému arzenálu, ako je unikátne delo s plameňometom, obnoviteľné ostrie a nová schopnosť rýchleho pohybu, ste rýchlejší a smrtelnější než kedykoľvek predtým. Zničte každého démona, na ktorého narazíte, za využitia množstva vylepšených palných zbraní.
  • O dosť viac smrti a sĺz - Pošlite pod kytičky ešte viac démonov než kedykoľvek predtým. Každý z nich ovláda unikátne schopnosti a útoky. Fanúšikov tak obľúbené klasické obludy, ako je Pain Elemental, Archvile a Arachnotron, sú späť, pričom do súpisky pribudnú úplne noví démoni vrátane DOOM Huntera alebo šialených Marauderov.
  • Úplne nová invázia - Vstup do úlohy Slayera a umožni skutočným hráčom vniknúť do tvojej kampane v úlohe démonov a zaži tak dramatický a nepredvídateľný zvrat v hrateľnosti kedykoľvek počas hrania kampane. Alebo preber opačnú úlohu a premeň sa v démona a napadni kampaň svojho priateľa a pocíť tak pravú chuť pekla!
  • Mars? Ale kdeže ... - Sprav z nepriateľov cucky a objavuj epické, predtým nikdy nevidené svety. Preraz si cestu skrz inváziu obrích BFG 10 000 na Phobose a objavuj staroveká tajomstvo univerza DOOM. Vďaka technológii idTech7 je každý detail prostredia prevedený v bezprecedentných detailoch.
     

Hry
Odporúčaný vek18+
LokalizáciaAngličtina
ŽánerStrieľačka
GETGAME.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe, personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme pre vás relevantné ponuky a produkty. Aby ste využili náš eshop s najvyšším komfortom, umožnite prosím prijímanie COOKIES na našej stránke.