Menu
Nákupný košík

FIFA 19

FIFA 19
FIFA 19
FIFA 19
FIFA 19
Hot -29 % 2-3 dni
FIFA 19
FIFA 19
FIFA 19
FIFA 19
FIFA 19
  • Sklad: 2-3 dni
  • Vernostné body: 50
  • Model: PS4pr-0135
  • Váha: 0.20kg
49,99€
69,99€
Cena vo vernostných bodoch: 5000

S podporou enginu Frostbite prináša EA SPORTS FIFA 19 skutočne majstrovské zážitky na ihrisku i mimo neho. Prvýkrát s prestížnou UEFA Champions League, ponukou inovácií v hrateľnosti, ktoré vám umožnia kontrolovať dianie na ihrisku v každom okamihu a novými bezkonkurenčnými spôsobmi hrania. Nenechajte si ujsť ani dramatické rozuzlenie príbehu Alexa Huntera v móde Cesta: Šampióni, nový režim v toľko obľúbenom FIFA Ultimate Teamu, ďalšie ligy v režime Kariéra a ďalšie lákadlá. Vo FIFA 19 povstanú šampióni.

Špecifikácie hry:
UEFA CHAMPIONS LEAGUE / UEFA EUROPA LEAGUE / UEFA SUPER CUP
Zahrajte si vo FIFA 19 futbal na tej najvyššej klubovej úrovni. UEFA Champions League, Europa League a Super Cup prinesú hráčom rozsiahle turnajové možnosti, oficiálny audiovizuálnu prezentáciu a úplne nový komentátorský tím v zložení Derek Rae a Lee Dixon.
Režimy: UEFA Champions League, Europa League a Super Cup sa vo FIFA 19 predstavia v mnohých podobách. Od honby za titulom v režime Cesta: Šampióni, cez aktualizácie živého obsahu vo FIFA 19 Ultimate Teamu či začlenenie do režimov Výkop a Kariéra až po úplne nový, samostatný režim Champions League - všade tam sa môžete vo FIFA 19 stretnúť s najväčšou futbalovou klubovou súťažou na svete.
Režim Champions League: Prežite drámu oficiálnej súťaže UEFA Champions League od skupinovej fázy po finálové stretnutie. Alebo si zahrajte vlastnú verziu tohto turnaja s akýmkoľvek európskym klubom dostupným v hre.
Nový komentátorský tím: Úplne nová komentátorskú dvojica Derek Rae a Lee Dixon sa postará o charakteristický štýl prenosov z UEFA Champions League, Europa League a Super Cupu.
Oficiálne prvky UEFA: Ponorte sa naplno do najprestížnejšej európskej klubovej súťaže vďaka oficiálnym prenosovým prvkom, značkách na dresoch, loptičkám a slávnym trofejám pre UEFA Champions League, Europa League a Super Cup.

Herný systém
Vďaka novým prvkom hrateľnosti v EA SPORTS FIFA 19 budete mať pod kontrolou každý moment na ihrisku, či už sa to týka zápasovej taktiky alebo techniky s loptou. Úplne nový systém aktívneho spracovania lopty umožňuje jeho lepšiu kontrolu, dynamická taktika slúži k detailnejšiemu a pritom jednoduchšiemu nastavenie tímu, súboje 50 na 50 zaisťujú väčšie nasadenie a dôraz na zručnosť pri súbojoch o loptu, načasované zakončenia zvyšujú kontrolu používateľa pri strelách a stále sa vyvíjajúca technológia Real Player Motion ďalej posúva úroveň spracovania jednotlivých hráčov pomocou realistických a autentických animácií.
Systém aktívneho spracovania lopty: Od základov mení spôsob, akým spracovávate loptu a kopete do nej; loptu je možné lepšie a plynulejšie viesť a užívatelia tak môžu do hry vkladať ešte viac kreativity a osobitého štýlu. Využite sadu nových spôsobov spracovania, ako sú napríklad skryté spracovanie, voleje s nadhodením alebo dokonca špecifické animácie podľa zručnosti, ako je napríklad "Neymarova pasca", na prekonanie súpera a vytvorenie gólovej príležitosti.
Dynamická taktika: Prepracovaný systém dáva hráčom do rúk sadu nástrojov na nastavenie niekoľkých taktických prístupov, vlastných detailných schém pred zápasom, rovnako ako rád ďalších možností k dynamickým zmenám prostredníctvom smerového ovládača. Každá taktická varianta, ktorá je kombináciou formácie, spôsobu myslenia a útočného alebo obranného herného štýlu, umožňuje jednoduché prispôsobenie hry v každej situácii.
Súboje 50 na 50: Výsledok súbojov o voľný loptu na ihrisku budú rozhodovať reakcie používateľov a vlastnosti hráčov. Vďaka vyššej inteligencii spoluhráčov a ich priestorovému vnímaniu je každý súboj o držanie lopty dôležitý.
Načasované zakončenie: Dvojité kliknutie na tlačidlo pre strelu pri akomkoľvek dotyku s loptou iniciuje načasované zakončenie, ktoré dá užívateľovi šancu určiť, ako čo nepresnejšie loptu trafiť. Presnosť druhého stlačenia tlačidla stanovuje výsledný kontakt, pričom perfektne načasované strely budú mať presnosť a razanciu, v opačnom prípade poletí pravdepodobne mimo bránu. Či už pôjde o ranu spoza šestnástky, presnú hlavičku alebo jemný šťuchanec, načasované zakončenie pridáva ďalšiu úroveň kontroly v šanciach v predbránkovom priestore.
Technológia Real Player Motion: Tento revolučný systém animácií priniesol do série EA SPORTS FIFA prvok individuálnej vernosti pohybu hráčov a s radom vylepšení nebude chýbať ani v tomto ročníku. Rozšírenie animácie pre taktické clonenie lopty, ustátie zrážky a silové pretláčania dvíhajú latku realistickosti pohybu hráčov, reakciu ovládania a prejavov individuality.

CESTA: ŠAMPIÓNI
Tretie pokračovanie výpravného príbehu Cesta sa v hre FIFA 19 pre PlayStation 4, Xbox One dočká dramatického vyvrcholenia. V diele s názvom Cesta: Šampióni sa znovu ujmete úlohy slávneho mladého futbalistu Alexa Huntera a vydáte sa s ním za splnením jeho sna v Champions League.

FIFA 19 ULTIMATE TEAM (FUT)
Staňte sa súčasťou najobľúbenejšieho režimu série FIFA a vybudujte si vysnívaný tím z tisícov dostupných hráčov. Najprestížnejšia klubová pohárová súťaž prinesie do FIFA 19 Ultimate Teamu "živý" obsah z UEFA Champions League aj Europa League.

DALŠIE REŽIMY

  • Nový režim Výkop
  • Režim Kariéra
  • Profi kluby
  • Hry zručnosti
Hry
Odporúčaný vekU (vhodné pre všetky vekové kategórie)
LokalizáciaAngličtina
ŽánerŠport
GETGAME.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe, personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme pre vás relevantné ponuky a produkty. Aby ste využili náš eshop s najvyšším komfortom, umožnite prosím prijímanie COOKIES na našej stránke.