Menu
Nákupný košík

FIFA 20

FIFA 20
FIFA 20
FIFA 20
FIFA 20
Hot 2-3 dni
FIFA 20
FIFA 20
FIFA 20
FIFA 20
FIFA 20
 • Sklad: 2-3 dni
 • Vernostné body: 30
 • Model: PS4pr-0151
 • Váha: 0.20kg
29,99€
Cena vo vernostných bodoch: 3000

EA SPORT FIFA 20 s podporou Frostbite privádza do života dve strany svetovej hry – prestížnu profesionálnu scénu a úplne nový autentický zážitok z pouličného futbalu v EA SPORTS VOLTA. FIFA 20 inovuje celú hru, FOOTBALL INTELLIGENCE odhaľuje bezprecedentnú platformu pre realistickú hrateľnosť, FIFA Ultimate Team ponúka viac spôsobov, ako vytvoriť svoj tím snov a EA SPORTS VOLTA vráti hru na ulicu s autentickou formou malého futbalu.

Autentický tok hry: Autentický tok hry ponúka hráčom riadeným systémom umelej inteligencie lepšie pochopenie času, priestoru a pozície na ihrisku, pričom kladie väčší dôraz na hranie ovládané používateľom prostredníctvom nových dynamických akcií jeden na jedného, vylepšenej obrany prostredníctvom umelej inteligencie a prirodzeného pohybu hráča.
Rozhodujúce momenty: Rozhodujúce momenty vám dávajú väčšiu možnosť kontroly nad momentmi, ktoré určujú výsledok zápasu. Od funkcie Composed Finishing v poslednej tretine po Controlled Tackling vzadu, spolu s novými funkciami Strafe Dribbling a Set Piece Refresh budete mať väčšie možnosti v kľúčových fázach každej hry.
Fyzika lopty: Nový systém fyziky lopty zvyšuje hrateľnosť vo FIFA 20 na novú úroveň realizmu, ponúka nové trajektórie striel, realistickejšie riešenie interakcií a správanie založené na fyzike.

VOLTA footbal

 • EA SPORTS VOLTA FOOTBALL - vás vezme späť do ulíc prostredníctvom autentickej kultúry, kreativity a jedinečného štýlu malého futbalu.
 • VYTVORTE SI HRÁČA - spravte si ženského alebo mužského herného avatara s pomocou širokej ponuky oblečenia (od najnovších kúskov tričiek po topánky a od svetrov po kraťasy), účesov, tetovaní a oslavných gest.
 • FUTBALOVÉ IHRISKÁ PO CELOM SVETE - okúste novú stránku najobľúbenejšej hry sveta a zahrajte sa na neobvyklých miestach - od podjazdu v Amsterdame cez futbalovú klietku v Londýne po strechu budovy v Tokiju.
 • HRAJTE PODĽA CHUTI - zahrať si môžete 3 na 3 bez brankára, 4 na 4, 4 na 4 bez brankára, 5 na 5 a profesionálne futsal. Okrem toho budú dostupné ponúkne rôznorodé veľkosti ihrísk a rozmanité prostredie s mantinelmi a bez nich
 • HERNÉ REŽIMY - vybudujte svoje mužstvo vo SVETE VOLTA, preveďte svojho hráča príbehovým REŽIMOM VOLTA, postupujte a zostupujte v on-line lige VOLTA alebo sa vydajte s obľúbenými profesionálnymi tímami do ulíc v režime VOLTA VÝKOP.
   

PLAYSTATION SALE

Hry
Odporúčaný vekU (vhodné pre všetky vekové kategórie)
LokalizáciaAngličtina / CZ titulky
ŽánerŠport
GETGAME.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe, personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme pre vás relevantné ponuky a produkty. Aby ste využili náš eshop s najvyšším komfortom, umožnite prosím prijímanie COOKIES na našej stránke.