Menu
Nákupný košík

FIFA 20 (digitálny kód)

FIFA 20 (digitálny kód)
FIFA 20 (digitálny kód)
FIFA 20 (digitálny kód)
FIFA 20 (digitálny kód)
Hot
FIFA 20 (digitálny kód)
FIFA 20 (digitálny kód)
FIFA 20 (digitálny kód)
FIFA 20 (digitálny kód)
FIFA 20 (digitálny kód)
 • Sklad: Skladom
 • Vernostné body: 25
 • Model: XBONEpr-0155DK
 • Váha: 0.20kg
25,00€
Cena vo vernostných bodoch: 2500

Kód je možné poslať formou: sms správy alebo emailom

Na hranie hry je potrebné jej prvotné stiahnutie z Xbox LIVE

EA SPORT FIFA 20 s podporou Frostbite privádza do života dve strany svetovej hry – prestížnu profesionálnu scénu a úplne nový autentický zážitok z pouličného futbalu v EA SPORTS VOLTA. FIFA 20 inovuje celú hru, FOOTBALL INTELLIGENCE odhaľuje bezprecedentnú platformu pre realistickú hrateľnosť, FIFA Ultimate Team ponúka viac spôsobov, ako vytvoriť svoj tím snov a EA SPORTS VOLTA vráti hru na ulicu s autentickou formou malého futbalu.

Autentický tok hry: Autentický tok hry ponúka hráčom riadeným systémom umelej inteligencie lepšie pochopenie času, priestoru a pozície na ihrisku, pričom kladie väčší dôraz na hranie ovládané používateľom prostredníctvom nových dynamických akcií jeden na jedného, vylepšenej obrany prostredníctvom umelej inteligencie a prirodzeného pohybu hráča.
Rozhodujúce momenty: Rozhodujúce momenty vám dávajú väčšiu možnosť kontroly nad momentmi, ktoré určujú výsledok zápasu. Od funkcie Composed Finishing v poslednej tretine po Controlled Tackling vzadu, spolu s novými funkciami Strafe Dribbling a Set Piece Refresh budete mať väčšie možnosti v kľúčových fázach každej hry.
Fyzika lopty: Nový systém fyziky lopty zvyšuje hrateľnosť vo FIFA 20 na novú úroveň realizmu, ponúka nové trajektórie striel, realistickejšie riešenie interakcií a správanie založené na fyzike.

VOLTA footbal

 • EA SPORTS VOLTA FOOTBALL - vás vezme späť do ulíc prostredníctvom autentickej kultúry, kreativity a jedinečného štýlu malého futbalu.
 • VYTVORTE SI HRÁČA - spravte si ženského alebo mužského herného avatara s pomocou širokej ponuky oblečenia (od najnovších kúskov tričiek po topánky a od svetrov po kraťasy), účesov, tetovaní a oslavných gest.
 • FUTBALOVÉ IHRISKÁ PO CELOM SVETE - okúste novú stránku najobľúbenejšej hry sveta a zahrajte sa na neobvyklých miestach - od podjazdu v Amsterdame cez futbalovú klietku v Londýne po strechu budovy v Tokiju.
 • HRAJTE PODĽA CHUTI - zahrať si môžete 3 na 3 bez brankára, 4 na 4, 4 na 4 bez brankára, 5 na 5 a profesionálne futsal. Okrem toho budú dostupné ponúkne rôznorodé veľkosti ihrísk a rozmanité prostredie s mantinelmi a bez nich
 • HERNÉ REŽIMY - vybudujte svoje mužstvo vo SVETE VOLTA, preveďte svojho hráča príbehovým REŽIMOM VOLTA, postupujte a zostupujte v on-line lige VOLTA alebo sa vydajte s obľúbenými profesionálnymi tímami do ulíc v režime VOLTA VÝKOP.
   

Hry
Odporúčaný vekU (vhodné pre všetky vekové kategórie)
LokalizáciaAngličtina / CZ titulky
ŽánerŠport
GETGAME.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe, personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme pre vás relevantné ponuky a produkty. Aby ste využili náš eshop s najvyšším komfortom, umožnite prosím prijímanie COOKIES na našej stránke.