Menu
Nákupný košík

FIFA 23 (digitálny kód)

FIFA 23 (digitálny kód)
FIFA 23 (digitálny kód)
FIFA 23 (digitálny kód)
FIFA 23 (digitálny kód)
Novinka
FIFA 23 (digitálny kód)
FIFA 23 (digitálny kód)
FIFA 23 (digitálny kód)
FIFA 23 (digitálny kód)
FIFA 23 (digitálny kód)
 • Sklad: Skladom
 • Vernostné body: 48
 • Model: PS5-0069DK
 • Váha: 0.20kg
48,00€
Cena vo vernostných bodoch: 4800

Kód je možné poslať formou: sms správy alebo emailom. Na hranie hry je potrebné jej prvotné stiahnutie z PSN

EA SPORTS FIFA 23 s technológiou HyperMotion2 prináša do virtuálnej verzie najpopulárnejšieho športu sveta ešte realistickejšiu hrateľnosť, mužský aj ženský šampionát FIFA World Cup, ženské kluby, možnosť hrania naprieč platformami a ďalšie lákadlá.

EA SPORTS FIFA 23 prináša do najpopulárnejšej hry sveta ešte viac akcie a futbalového realizmu. Vylepšená technológia HyperMotion2 s dvojnásobným počtom nasnímaných pohybov zo skutočného sveta pomáha v každom zápase vytvoriť ozajstnejšie futbalové animácie ako kedykoľvek predtým. Vyskúšajte najväčšie futbalové turnaje na čele s mužským aj ženským šampionátom FIFA World Cup, ktorý sa objaví vo FIFA 23 v priebehu sezóny. Zahrajte si vôbec prvýkrát - s podporou dedikovaných animácií technológie HyperMotion2 - za ženské kluby a využite možnosť hrania naprieč platformami, ktoré uľahčia meranie síl s priateľmi. Užite si nový spôsob hrania a budovania vysnívaného mužstva v režime FIFA Ultimate Team prostredníctvom Momentov FUT a prepracovaného systému súhry alebo prežite svoje futbalové sny v móde Kariéra, kde definujete svoju hráčsku osobnosť a povediete tím v koži najslávnejších trénerských velikánov. V režimoch VOLTA FOOTBALL a Profi kluby predveďte na ihriskách svoju osobnosť s novou úrovňou vlastných úprav a vyskúšajte vylepšený herný systém v uliciach aj na štadiónoch. Zahrajte si najpopulárnejšiu hru sveta s viac ako 19 000 hráčmi a 700+ tímami na 100+ štadiónoch v rámci viac ako 30 ligových súťaží - vrátane Premier League, novej Barclays FA Women's Super League a France D1 Arkema s bezkonkurenčnou autenticitou vo FIFA 23.

Špecifikácie hry:

 • Technológia HyperMotion2 - Zásluhou dvojnásobného počtu nasnímaných zápasových dát prináša vylepšená technológia HyperMotion do FIFA 23 cez 6000 autentických animácií vytvorených z miliónov snímok z pokročilého nasnímania zápasu.
 • FIFA World Cup - Okúste vrchol medzinárodného futbalu so šampionátmi FIFA World Cup Quatar 2022 a FIFA Women's World Cup Austrália a New Zealand 2023.
 • Ženský futbal - Zahrajte si vôbec po prvýkrát v histórii série EA SPORTS FIFA za ženské kluby. Pri vydaní FIFA 23 budú k dispozícii Barclays FA Women's Super League a Division 1 Arkema. Špecializované nasnímanie zápasu technológiou HyperMotion2, určené výhradne pre ženský futbal, zaručuje autentický pohyb hráčok vo FIFA 23.
 • Herný systém - Nová mechanika streľby s aspektom rizika/odmeny, prepracované voľné kopy, penalty a rohy a realistickejšia fyzika sa pozitívne odrazí vo futbalovej rozmanitosti.
 • Zážitok z hracieho dňa - Užite si vo FIFA 23 vylepšený zápasový zážitok - od opakovaných záberov v rozšírenej realite cez hyperrealistické povrchy trávnikov až po vylepšenú atmosféru na štadiónoch.
 • Tréningové centrum - Nový systém koučovania pomôže nováčikom a menej skúseným hráčom s predstavením základov hrateľnosti. Zlepšite svoju hru prostredníctvom série výziev a kapitol.
 • Hranie naprieč platformami - Zahrajte si 1 na 1 v režimoch FIFA Ultimate Team, On-line sezóny, Priateľské zápasy on-line a ďalšie proti priateľom na rôznych platformách zásluhou novinky vo FIFA 23 v podobe hrania naprieč platformami.
 • FIFA 23 Ultimate Team - Momenty FUT a prepracovaný systém súhry prinášajú nový spôsob hrania a budovania vášho vysnívaného tímu. Do najobľúbenejšieho režimu série dorazia aj nové IKONY a predmety z edície Hrdinovia FUT.
 • Režim Kariéra - V doposiaľ najautentickejšom režime Kariéra v histórii série FIFA definujte svoju hráčsku osobnosť, veďte tím v koži najslávnejších trénerských velikánov a užite si nový spôsob hrania s novinkou Hrateľné najlepšie momenty.
 • Profi kluby - Predveďte na ihriskách svoju osobnosť s novou úrovňou vlastných úprav, prepracovanými zápasmi "drop-in", novými vylepšeniami a ďalšími lákadlami.
 • VOLTA FOOTBALL - Spojte sily s priateľmi alebo komunitou VOLTA FOOTBALL a vyjadrite svoj štýl v nových a vylepšených VOLTA Arcades s bohatšou ponukou prispôsobenia vlastnej postavy.
 • Autenticita - Zahrajte si najpopulárnejší šport sveta vo FIFA 23 s viac ako 19 000 hráčmi a 700+ tímami na 100 štadiónoch v rámci viac ako 30 ligových súťaží.


Hry
Odporúčaný vekU (vhodné pre všetky vekové kategórie)
LokalizáciaCZ titulky
ŽánerŠport
GETGAME.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe, personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme pre vás relevantné ponuky a produkty. Aby ste využili náš eshop s najvyšším komfortom, umožnite prosím prijímanie COOKIES na našej stránke.