Menu
Nákupný košík

Fallout 76

Fallout 76
Fallout 76
Fallout 76
Fallout 76
-67 % 2-3 dni
Fallout 76
Fallout 76
Fallout 76
Fallout 76
Fallout 76
 • Sklad: 2-3 dni
 • Vernostné body: 23
 • Model: XBONEpr-0137
 • Váha: 0.20kg
22,99€
69,99€
Cena vo vernostných bodoch: 2300

Hra vyžaduje pripojenie na internet a Xbox LIVE Gold.

Vitajte vo svete Fallout 76, online predchodcovi oceňovanej série Fallout, kde každý preživší človek predstavuje skutočnú osobu. Pracujte spoločne, aby ste prežili. Pod hrozbou nukleárnej skazy hráči zažijú najväčší, najdynamickejší svet, ktorý bol kedy v rámci Fallout univerza vytvorený. Deň Rekultivácie, rok 2102. Dvadsať päť rokov od devastujúceho vplyvu bômb sa ty a tvoj verný spoločník z Vaultu zjavujete v post nukleárnej Amerike. Hrajte samostatne alebo s ostatnými hráčmi a objavujte neuveriteľne rozľahlý a pestrý svet Fallout 76 a postavte sa tým najstrašnejším hrozbám pustatiny.

Špecifikácie hry:

 • Povstaňte
  Epický otvorený RPG svet od Bethesda Game Studios konečne ponúkne multiplayer. Vytvorte so svojou postavu s využitím slávneho S.P.E.C.I.A.L systému a vydajte sa na svoju vlastnú cestu v novej neskrotnej pustatine so stovkami jedinečných lokácií. Či už sa rozhodnete pre hranie s priateľmi alebo osamote, čaká na vás jedinečné Fallout dobrodružstvo ako ešte nikdy predtým.
 • Svet oslnivej nádhery
  Úplne nová grafika, nasvietenie a technológie tvorby krajiny privádza k životu 6 odlišných regiónov Západnej Virgínie. Každý región, či už bujné lesy Appalachia alebo odpudivé karmínové plochy Cranberry Bog, ponúkne jedinečné hrozby a odmeny. Postnukleární Amerika nikdy nevyzerala tak nádherne!
 • Nový americký sen
  Využívajte úplne nový konštrukčný a montážny program (C.A.M.P.) a vytvárajte či craftujte kedykoľvek a kdekoľvek. Vďaka programu C.A.M.P. si kedykoľvek vytvoríte toľko potrebný prístrešok, zásoby a zaistíte si bezpečie. Dokonca budete mať možnosť vytvárať obchody pre výmenu tovaru s ostatnými preživšími. Ale buďte na pozore - nie každý Vám bude milým susedom ...
 • Sila atómu
  Získajte prístup k tej najviac deštruktívnej zbrani - atómovej rakete, ktorá vďaka svojej ničivej sile dokáže vytvoriť vysokoúrovňová zónu so vzácnymi a cenenými surovinami. Rozhodnete sa chrániť alebo naopak uvoľniť ničivú silu atómu? Voľba je na Vás.F
Hry
Odporúčaný vek18+
LokalizáciaAngličtina
ŽánerRPG
GETGAME.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe, personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme pre vás relevantné ponuky a produkty. Aby ste využili náš eshop s najvyšším komfortom, umožnite prosím prijímanie COOKIES na našej stránke.