Menu
Nákupný košík

Far Cry 5

Far Cry 5
Far Cry 5
Far Cry 5
Far Cry 5
-24 %
Far Cry 5
Far Cry 5
Far Cry 5
Far Cry 5
Far Cry 5
 • Sklad: Skladom
 • Vernostné body: 25
 • Model: XBONEpr-0102
 • Váha: 0.20kg
24,99€
32,99€
Cena vo vernostných bodoch: 2500

Buďte prvou iskrou odporu voči fanatickému kultu

Far Cry 5 nás zavedie do Ameriky, ale žiadna idylka na nás určite nečaká. Vitajte v Hope County v Montane. V idylickom mieste, kde žije komunita slobodu milujúcich ľudí - a tiež fanatický sektársky kult, známy ako Projekt Eden 's Gate. Ten je vedený charizmatickým samozvaným prorokom Josephom Seedom a jeho poslušnými rodinnými príslušníkmi. Eden 's Gate sa podarilo pomaly vtesnať sa do všetkých aspektov každodenného života kedysi tichého malomesta. Keď však váš príchod podnieti kult k tomu, aby násilím prevzal kontrolu nad celým regiónom, je potrebné, aby ste zapálil iskru odboja a znovu vzkriesili hrdosť pôvodných obyvateľov.

Špecifikácie hry:

 • Zapáľte ohne odboja
  Nachádzate sa uprostred nepriateľského teritória a je len na vás, aby ste našli silu a odhodlanie v komunite miestnych obyvateľov, ktorú povediete k odboju proti nebezpečnému kultu náboženských fanatikov. Získajte náklonnosť miestnych dôležitých osôb - Mary May, majiteľky miestnej krčmy, Nicka Rye - chlapa od rodiny, čo sa vyžíva v lietadlách a pastora Jeromeho - kazateľa, ktorého stádo zišlo zcesty. Najímajte žoldnierov, skroťte si zvieratá a vyberte si až 3 špeciálne skilly, ktoré vám pomôžu proti nepriateľovi.
 • Nájdite si vlastnú cestu
  Vo svete Far Cry nájdete absolútnu slobodu. Len vy si určujete, čo, kedy a kde sa stane. Od prvého momentu, v ktorom sa objavíte v Hope County máte slobodu voľby v tom, ako sa svet bude ďalej vyvíjať. A vôbec prvýkrát v histórii série si herného avatara vyberiete vy. Ešte viac zábavy potom na vás čaká v hernom editore, pomocou ktorého vytvoríte nové úrovne a obsah pre svojich priateľov a ďalších hráčov z celého sveta.
 • Svet, ktorý sa vyvíja
  Zničte fanatický kult vedený Josephom Seedom v dynamickom svete, ktorý reaguje na voľby, ktoré urobíte. Ako budete postupovať hrou, naplníte tzv. Resistance meter, ktorý má priamy vplyv na vaše okolie. Vaše voľby tak budú mať okamžitý vplyv na silu fanatikov, ktorí sa pripravujú na Súdny deň a vo svojom úsilí hrozia zničiť inak malebnú oblasť Hope County.
 • Hračky, čo pomáhajú
  Prejdite si divokým vidiekom v ikonických amerických vozidlách alebo si vytvorte vlastné - od silných búračiek po traktory. Riaďte lietadlo v epických vzdušných bojoch a pozemných bombardovaniach. Objavte prirodzené bohatstvo divočiny v Montane pri love, rybárčení a skúmaní každého centimetra.

XBOX SALE

Hry
Odporúčaný vek18+
LokalizáciaAngličtina / CZ titulky
ŽánerStrieľačka
GETGAME.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe, personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme pre vás relevantné ponuky a produkty. Aby ste využili náš eshop s najvyšším komfortom, umožnite prosím prijímanie COOKIES na našej stránke.