Menu
Nákupný košík

Forza Horizon 5

Forza Horizon 5
Forza Horizon 5
Forza Horizon 5
Forza Horizon 5
Hot -29 % 2-3 dni
Forza Horizon 5
Forza Horizon 5
Forza Horizon 5
Forza Horizon 5
Forza Horizon 5
  • Sklad: 2-3 dni
  • Vernostné body: 50
  • Model: XS-0042
  • Váha: 0.20kg
49,99€
69,99€
Cena vo vernostných bodoch: 5000

Čaká na vás jedinečné dobrodružstvo v hre Horizon. Objavujte energický a neustále sa vyvíjajúci otvorený svet zasadený do Mexika s neobmedzenými možnosťami zábavnej jazdy v stovkách najúžasnejších áut sveta.

Špecifikácie hry:

  • Rozmanitý otvorený svet: Preskúmajte svet plný do očí bijúcich kontrastov a nádhery. Objavujte živé púšte, husté džungle, historické mestá, skryté zrúcaniny, nádherné pláže, nedozerné kaňony a do neba sa týčiacu sopku, ktorej vrchol pokrýva sneh.
  • Dobrodružný otvorený svet Ponorte sa do pútavej kampane so stovkami výziev, v ktorých získate odmeny za vykonávanie aktivít, ktoré máte radi. Spoznajte nové postavy a vyberte si výsledky ich misií v rámci príbehu v hre Horizon.
  • Vyvíjajúci sa otvorený svet Prežite neuveriteľné počasie, napríklad rozsiahle púštne búrky a intenzívne tropické búrky, pretože v jedinečnom svete Mexika sa každý týždeň dynamicky menia ročné obdobia. Vracajte sa za novými udalosťami, výzvami, zberateľskými kúskami a odmenami a objavujte nové oblasti.
  • Spoločenský otvorený svet Vytvárajte tímy s ostatnými hráčmi, v arkádovej hre Horizon si užívajte nekonečné série zábavy a špičkové výzvy, ktoré vás aj vašich priateľov udržia v pohybe, a zabávajte sa bez ponúk, načítavajúcich sa obrazoviek alebo záujmových skupín.
  • Váš otvorený svet Vytvárajte si vlastné zosobnenia zábavy s novými hernými nástrojmi EventLab vrátane vlastných pretekov, výziev, kaskadérskych kúskov a nových herných režimov. Autá si teraz môžete prispôsobovať rozmanitejšími spôsobmi ako kedykoľvek predtým. Pomocou funkcie Gift Drops môžete svoje výtvory zdieľať.


Hry
Odporúčaný vekU (vhodné pre všetky vekové kategórie)
LokalizáciaCZ titulky
ŽánerPreteky
GETGAME.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe, personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme pre vás relevantné ponuky a produkty. Aby ste využili náš eshop s najvyšším komfortom, umožnite prosím prijímanie COOKIES na našej stránke.