Menu
Nákupný košík

Forza Motorsport 7 (digitálny kód)

Forza Motorsport 7 (digitálny kód)
Forza Motorsport 7 (digitálny kód)
Forza Motorsport 7 (digitálny kód)
Forza Motorsport 7 (digitálny kód)
Hot Nie je skladom
Forza Motorsport 7 (digitálny kód)
Forza Motorsport 7 (digitálny kód)
Forza Motorsport 7 (digitálny kód)
Forza Motorsport 7 (digitálny kód)
Forza Motorsport 7 (digitálny kód)
 • Sklad: Nie je skladom
 • Vernostné body: 18
 • Model: XBONEpr-0107DK
 • Váha: 0.20kg
18,00€
Cena vo vernostných bodoch: 1800

Kód je možné poslať formou: sms správy alebo emailom

Na hranie hry je potrebné jej prvotné stiahnutie z Xbox LIVE

S Forza Motorsport 7, môže každý zažiť nebezpečenstvo a krásu pretekov na hranici svojich možností. Vychutnajte si nádhernú grafiku v 60 snímkoch za sekundu a dokonalom 4K rozlíšení v HDR. Vlastnite viac ako 700 vozidiel vrátane najväčšej zbierky modelov Porsche, Ferrari a Lamborghini, ktoré boli k dispozícií v akejkoľvek závodnej hre. Pretekajte vo viac ako 30ich slávnych prostrediach s dynamickými podmienkami, ktoré sa menia vždy, keď ste na trati. Windows 10 PC a Xbox One hráči môžu pretekať medzi sebou cez cross-play.

Špecifikácie hry:

Nebezpečne krásne

 • Pohlcujúce True 4K hranie – Vytvorené od základov pre UHD v 60 snímkoch za sekundu. Forza Motorsport 7 je prémiový zážitok.
 • Explozívna atmosféra – Trasiace sa kamery, lietajúce kúsky aut ponoria hráčov do nebezpečenstva, ktoré definuje samotné preteky.
 • Dynamické počasie – Intenzívne pršanie, rozširujúce sa mláky a znížená viditeľnosť znamenajú skúšku pretekárovej odvahy a zručností za volantom.

Maximálna automobilová sada

 • Bezkonkurenčné množstvo aut – Vlastnite a šoférujte viac ako 700 áut vrátane najväčšej zbierky modelov Porsche, Ferrari a Lamborghini, ktoré boli k dispozícií v akejkoľvek závodnej hre.
 • Žijúce trate– Pretekajte v 30 prostrediach s viac ako 200 obmenami. Najväčší zoznam prostredí vo Forze vôbec. Žiadne preteky nebudú rovnaké, keďže podmienky sa menia neustále ked vstúpite na trať.
 • Zbrusu nova kampaň – Vyskúšajte majstrovstvá, kde bojujete s tisíckami Drivatarov, aby ste získali trofeje a stali sa šampiónmi pohára Forza Driver Cup.

Niečo pre každého

 • Bezkonkurenčný Esports zážitok – S novými ligami, zdokonalenými divákmi, integráciou Mixeru a partnermi ako je Porsche, je Forza Motorsport 7 najväčším zážitkom pre pretekárov a divákov.
 • Váš Pretekár je ukazovateľ vašej osobnosti - Prispôsobte svoj vzhľad vďaka masívnej zbierke vodičov, vrátane stoviek možností, ktoré zahŕňajú desiatky rokov histórie závodov a pop kultúry.
 • Každý sa môže zabaviť - od nováčikov po esports expertov, Forza Motorsport 7 je najprispôsoboviteľnejšia hra s novými asistenciami a módmi, ktoré pomáhajú všetkým úrovňam hráčov a s bezprecedentným tuningom pre veteránov, aby pretekali ako len chcú.

Podporuje Xbox Play Anywhere (digitálna verzia)
Hrajte presne tam kde ste prestali na inom Xbox One alebo Windows 10 PC, vezmite so sebou všetky uložené pozície, prídavky do hry a achievementy.

Hry
Odporúčaný vekU (vhodné pre všetky vekové kategórie)
LokalizáciaAngličtina
ŽánerPreteky
GETGAME.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe, personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme pre vás relevantné ponuky a produkty. Aby ste využili náš eshop s najvyšším komfortom, umožnite prosím prijímanie COOKIES na našej stránke.