Menu
Nákupný košík

GRID Legends

GRID Legends
GRID Legends
GRID Legends
GRID Legends
-13 % 2-3 dni
GRID Legends
GRID Legends
GRID Legends
GRID Legends
GRID Legends
  • Sklad: 2-3 dni
  • Vernostné body: 70
  • Model: PS4pr-0230
  • Váha: 0.20kg
69,99€
79,99€
Cena vo vernostných bodoch: 7000

Hra GRID Legends ponúka strhujú adrenalínový zážitok a napínavú akciu na závodiskách po celom svete. Vytvorte si vysnívané motoristické súťaže, zapojte sa do on-line pretekov, staňte sa súčasťou jedinečného a pútavého príbehu a vychutnajte si pocit veľkolepého akčného pretekania.

Bojujte tvrdo o pozície. Tlačte legendárne autá na hranice ich limitov. Zakúste tú neuveriteľnú rýchlosť. Útočte na trati na svojho úhlavného soka. Porážajte svojich priateľov znova a znova... a postarajte sa o to, aby na to len tak nezabudli!

Hrajte s až 21 priateľmi v rámci doteraz toho najprepojenejšieho titulu zo série GRID (vrátane hrania naprieč platformami) a rozsievajte chaos na trati.

Vďaka úchvatnej škále rôznorodých vozidiel, novým mestským lokalitám ako Londýn a Moskva, strhujúcim typom herných udalostí a drsnej rivalite na trati si vychutnajte nezabudnuteľné pretekárske zážitky.

Pomocou nástroja Race Creator navrhnite adrenalínom nabité preteky a spoločne s priateľmi si užite typy udalostí ako Elimination, elektrizujúce preteky Boost či návrat Driftu. Ak túžite po závode hyperšportov a obrovských truckov, nie je problém!

Staňte sa súčasťou dramatického príbehového režimu Driven to Glory alebo sa ponorte do nášho doposiaľ najväčšieho kariérneho módu so stovkami vzrušujúcich udalostí.


Hry
Odporúčaný vekU (vhodné pre všetky vekové kategórie)
LokalizáciaAngličtina
ŽánerPreteky
GETGAME.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe, personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme pre vás relevantné ponuky a produkty. Aby ste využili náš eshop s najvyšším komfortom, umožnite prosím prijímanie COOKIES na našej stránke.