Menu
Nákupný košík

Gears Tactics (digitálny kód)

Gears Tactics (digitálny kód)
Gears Tactics (digitálny kód)
Gears Tactics (digitálny kód)
Gears Tactics (digitálny kód)
Gears Tactics (digitálny kód)
Gears Tactics (digitálny kód)
Gears Tactics (digitálny kód)
Gears Tactics (digitálny kód)
Gears Tactics (digitálny kód)
 • Sklad: Skladom
 • Vernostné body: 15
 • Model: XS-0001DK
 • Váha: 0.20kg
15,00€
Cena vo vernostných bodoch: 1500

Kód je možné poslať formou: sms správy alebo emailom

Na hranie hry je potrebné jej prvotné stiahnutie z Xbox LIVE

Vstaňte a bojujte

Prichádza Gears Tactics – rýchla ťahová stratégia, príbehovo zasadená 12 rokov pred udalosťami prvého dielu hernej série Gears of War. Mestá na planéte Sera začínajú upadať do obrovského nebezpečenstva, ktoré prichádza z podzemia – horda Locustov. Zatiaľ čo vo vláde vládne zmätok, objaví sa skupina preživších, ktorá sa ukáže byť poslednou nádejou ľudstva. Hrajte ako Gabe Diaz, najímajte jednotky, vybavujte ich a veľmi im v zúfalej misii, aby ste dostihli neúnavného a mocného vodcu armády Locustov: Ukkon, strojca zla, ktorý vytvára príšery. Bojujte o prežitie v zdanlivo bezvýchodiskových situáciách a prekabáťte svojich nepriateľov v brutálnych, taktických ťahových bitkách. Zažite túto strhujúcu, obľúbenú a uznávanú hernú ságu z úplne nového, napínavého pohľadu.

Špecifikácie hry:​

 • Pôsobivý a postavou riadený príbeh - Hrajte ako spurný vojak Gabe Diaz, zachraňujte a budujte svoje jednotky na ceste, kde hlavné úlohy hrajú veliteľské zručnosti, zmysel pre prežitie a schopnosť sa obetovať.
 • Prispôsobiteľná jednotka a vybavenie - Pripravte svoje jednotky na strety s tvrdým nepriateľom, vylepšujte ich zručnosti a dopĺňajte im vybavenie výzbrojou, ktorú získate v náročných misiách.
 • Agresívny štýl hry - Ovládajte svoju jednotku v rýchlych ťahových bitkách, postupujúcu a prežívajúcu intenzívne a viscerálne stretnutia s nezastaviteľným hrnúcim sa nepriateľom.
 • Kolosálne záverečné boje - Porazte impozantných smrtiacich bosov, ktorí sa vzpierajú vašim stratégiám a úplne menia rozsah bitky.
 • Nový obsah - Jack sa zapája do boja s viac ako 20 zručnosťami proti novým mocným nepriateľom. Vylepšite svoje zbrane a výzbroj pomocou výbavy Supreme.

Postavy

 • Gabriel „Gabe“ Diaz je vyznamenaný podplukovník z Pendulum Wars a jeho taktická brilantnosť bola kľúčom k víťazstvu COG nad UIR v bitke pri Gatka Ridge. Za víťazstvo však zaplatil privysokú daň a Gabe odmietal ďalej využívať svoje zručnosti pri práci pre COG, čo ho stálo hodnosť a degradovali ho na seržanta. Keď koalícia COG povolá Gaba, ktorý teraz pracuje ako mechanik vozového parku, späť do akcie v predvečer Hammerovho úderu proti Locustom, nemá na výber. Jednoducho musí poslúchnuť rozkaz a odhaliť novú hrozbu pre obyvateľov planéty Sera.
 • Major Sid Redburn je veterán hier Gear, ktorý je už dlhé roky poverený prísne tajnými misiami COG vrátane misie, pri ktorej sa Gabe Diaz vracia späť do boja. Sid má však súkromnú motiváciu, aby pomohol Gabovi a COG pri ich misii vystopovať nepriateľského zloducha Ukkona... a toto tajomstvo by mohlo ohroziť celú misiu.
 • Mikayla Dornová bola civilná inžinierka, ktorá bojovala proti Locustom po Emergence Day. Teraz vedie skupinu tých, ktorí prežili, a voči koalícii COG cíti silnú nenávisť, pretože podľa nej opustila vlastných ľudí. Keď Gabe so Sidom pomáhajú jej civilistom odraziť útok Locustov, Mikayla zdráhavo súhlasí s tým, že im pomôže chytiť vodcu nepriateľov: Ukkona.
 • Jack, ikonický sprievodný robot z hry Gears of War, sa pripojil ku Gabovi a hrdinom z hry Gears Tactics. Jack je jedinečný prototyp s výkonnou umelou inteligenciou a balíkom upgradovateľných schopností. Jacka postavil Damon Baird a pomenoval ho na počesť podporného robota, ktorý bol spoločníkom Marcusa Fenixa a Delta Squad v Locust War. Jack zohral rozhodujúcu úlohu v udalostiach hry Gears 5 a prinesie svoje jedinečné schopnosti viesť vojnu proti Locustom v hre Gears Tactics.
 • Ukkon je príšera, ktorá vytvára príšery. Tento vedec z rodu Locustov geneticky navrhol stvorenia, ktoré od Emergence Day terorizujú ľudí na planéte Sera vrátane Brumaka, Reavera a Corpsera. Keď dostane Gabe rozkaz vystopovať Ukkona, zistí, že Locust teraz používa Imulsion na vytvorenie nového druhu biologických hrôz.

Hry
Odporúčaný vek18+
LokalizáciaAngličtina
ŽánerStratégia
GETGAME.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe, personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme pre vás relevantné ponuky a produkty. Aby ste využili náš eshop s najvyšším komfortom, umožnite prosím prijímanie COOKIES na našej stránke.