Menu
Nákupný košík

God of War: Ragnarök

God of War: Ragnarök
God of War: Ragnarök
God of War: Ragnarök
God of War: Ragnarök
-13 % Nie je skladom
God of War: Ragnarök
God of War: Ragnarök
God of War: Ragnarök
God of War: Ragnarök
God of War: Ragnarök
  • Sklad: Nie je skladom
  • Vernostné body: 70
  • Model: PS5-0073
  • Váha: 0.20kg
69,99€
79,99€
Cena vo vernostných bodoch: 7000

Vydaj sa s Kratom a Atreom pripravujúcimi sa na Ragnarök na bájnu výpravu za odpoveďami a spojencami.

Od štúdia Santa Monica Studio prichádza pokračovanie kritikmi ovenčenej hry God of War (2018). Fimbulská zima je v plnom prúde. Kratos a Atreus sa musia vydať do každého z deviatich svetov a hľadať odpovede, zatiaľ čo sa ásgardské sily pripravujú na predpovedanú bitku, ktorá ukončí svet. Počas cesty budú preskúmavať úžasné mýtické krajiny a čeliť strašným nepriateľom v podobe severských bohov a monštier. Hrozba Ragnaröka sa stále viac približuje. Kratos a Atreus musia voliť medzi vlastným bezpečím a bezpečím svetov.

Špecifikácie hry:

  • Nepopísaná budúcnosť - Atreus pátra po znalostiach, ktoré by mu pomohli pochopiť Lokiho proroctvo a jeho rolu v Ragnaröku. Kratos sa musí rozhodnúť, či ho bude zväzovať strach z opakovania vlastných chýb alebo sa od minulosti oslobodí a bude otcom, akého Atreus potrebuje.
  • Nástroje vojny - Sekera Leviathan, čepele chaosu a meč ochrancu sa vracajú spolu s celým radom nových schopností pre Krata aj Atrea. V boji proti bohom a monštrám z deviatich svetov pri ochrane svojej rodiny budú Kratove smrtiace spartské schopnosti preverené ako nikdy predtým.
  • Preskúmaj rozľahlé svety - Vydaj sa s Kratom a Atreom hľadať odpovede do nebezpečných a ohromujúcich krajín a postav sa s nimi najrôznejším nepriateľským stvorením, monštrom a severským bohom.


Hry
Odporúčaný vek18+
LokalizáciaCZ titulky
ŽánerAkčná adventúra
GETGAME.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe, personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme pre vás relevantné ponuky a produkty. Aby ste využili náš eshop s najvyšším komfortom, umožnite prosím prijímanie COOKIES na našej stránke.