Menu
Nákupný košík

Halo 5: Guardians (digitálny kód)

Halo 5: Guardians (digitálny kód)
Halo 5: Guardians (digitálny kód)
Halo 5: Guardians (digitálny kód)
Halo 5: Guardians (digitálny kód)
Halo 5: Guardians (digitálny kód)
Halo 5: Guardians (digitálny kód)
Halo 5: Guardians (digitálny kód)
Halo 5: Guardians (digitálny kód)
Halo 5: Guardians (digitálny kód)
 • Sklad: Skladom
 • Vernostné body: 17
 • Model: XBONE-0018DK
 • Váha: 0.20kg
17,00€
Cena vo vernostných bodoch: 1700

Kód je možné poslať formou: sms správy alebo emailom

Na hranie hry je potrebné jej prvotné stiahnutie z Xbox LIVE

Nájdite pravdu.

Vytvorený od základu tak, aby využil Xbox One a Xbox Live naplno, Halo 5: Guardians je ďalší diel legendárnej sci-fi série, ktorý predstaví najambicióznejšiu kampaň a multiplayer v histórii série, všetko bežiace 60 snímok za sekundu na dedikovaných serverochoch.

Tajomná a nezastaviteľná sila ohrozuje celú galaxiu, Master Chief je nezvestný a jeho lojalita je spochybňovaná. Okúste najdramatickejší Halo príbeh k dnešnému dňu z pohľadu Mastera Chiefa a Modrého tímu a z pohľadu Spartana Locka a Fireteamu Osiris - v kooperácií 4 postáv, ktorý pokrýva tri epické svety. Vyzvite priateľov a súperov v nových režimoch pre viac hráčov: Warzone - masívna bitka pre 24 hráčov predstavuje AI nepriateľov a spojencov, Arena - čistý 4-vs-4 boj proti sebe.

Špecifikácie hry:

 • Intenzívny príbeh obrovských rozmerov: Pátrajte po pravde. Epické svety, epické bitky a obrovské priestranstvá. Strhujúca kampaň Halo 5: Guardians spriada dramatický príbeh plný nových a fanúšikmi obľúbených postáv a nepriateľov, ktorí navždy zmenia univerzum Halo. Master Chief a Modrý tím sú nezvestní, ich nájdenie UNSC zverí elitnému lovcovi Spartaňovi Lockovi a Fireteamu Osiris. Počas ich prenasledovania, začnú odhaľovať tajomstvo nezastaviteľnej sily, ktorá ohrozuje celú galaxiu.
 • Váš tím je Váša zbraň: Hrajte až s tromi priateľmi prostredníctvom bezproblémového systému drop-in/out on-line kooperatívneho režimu na dedikovaných serveroch a prežite príbeh z perspektívy každého Spartanského tímu alebo hrajte sólo a vydávajte jedinečné príkazy vášmu tímu, ktoré premenia vašich AI spoločníkov v smrtiace zbrane na bojovom poli.
 • Ďalší skok vo vývoji bojov v sérií Halo: Halo 5: Guardians rozvíja jadro hry Halo novým a vylepšeným spôsobom hýbania sa a strieľaním, prepracovanými Spartan schopnosťami, ktoré prehlbujú bojisko novým dynamickým arzenálom, ktorý použijeme proti nepriateľom. To všetko pri 60 snímkach za sekundu vďaka prerobenému Halo enginu.
 • Kultový soundtrack a pohlcujúce audio: So strhujúcim soundtrackom, ktorý stelesňuje klasické Halo motívy, zbrusu novými zvukovými efektami a dialógmi, ktoré dynamicky zachytávajú meniacu sa akciu na bojisku, Halo 5: Guardians vytvára z každého kúsku hudby, bojov a výbuchoch realitu ako nikdy pred tým.
 • Warzone: Úplne nový masívny zážitok v multiplayeri. Warzone je postavený od základu tak, aby využil Xbox One a Xbox Live. S až 24 hráčmi, Warzone kombinuje najlepšie Halo prvky do jedného gigantického režimu pre viacerých hráčov. S mapami trikrát až štyrikrát väčšími ako v akejkoľvek Halo hre pred tým, si hráči budú môcť slobodne vybrať rozličné ciele na mape, bojovať proti nepriateľskym hráčom, rovnako ako proti AI protivníkom, všetko prepojené cez Requisition System (REQ System).
 • Arena: Séria Halo položila základy čistého boja 4-vs-4 hráčov, ktorý teraz napreduje ďalej v režime Arena. Obsahuje mapy, módy, zbrane, pohyby a bojové schopnosti, ktoré boli vyladené tak, aby boli dokonale vyvážené. Arena je určená pre kompetitívnych hráčov a eSports s novými funkciami, ako je CSR (Competitive Skill Rating) systém a režim diváka (Spectator mode).
 • Requisition (REQ) systém: REQ Systém bohato odmeňuje hráčov REQ bodmi po každom zápase v aréne Warzone. Uplatnením REQ bodov odomknete zbrane, brnenia, rozličné vonkajšky, nové animácie assassinácií a ďalšie. Vo Warzone, použite REQ systém k zvolaniu zbraní a vozidiel, aby ste si pomohli v boji.
 • Rozsiahly obsah do Multiplayeru: Halo 5: Guardians ponúka najväčší multiplayerový obsah z akejkoľvek Halo hry, s viac ako 20 multiplayer mapami k dispozícii od začiatku. Viac ako 15 ďalších máp pre viacerých hráčov bude zdarma pridaných do júna 2016. Po vydaní, hráči môžu očakávať nové komunitou vytvorené mapy, neustálu rotáciu režimov multiplayeru a obrovský rad jedinečných sád brnení, zbraní, vonkajškov, priezorov, emblémov a mnoho viac cez REQ systém.

Hry
Odporúčaný vek15+
LokalizáciaAngličtina
ŽánerStrielačka
GETGAME.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe, personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme pre vás relevantné ponuky a produkty. Aby ste využili náš eshop s najvyšším komfortom, umožnite prosím prijímanie COOKIES na našej stránke.