Menu
Nákupný košík

Immortals: Fenyx Rising

Immortals: Fenyx Rising
Immortals: Fenyx Rising
Immortals: Fenyx Rising
Immortals: Fenyx Rising
-7 % 2-3 dni
Immortals: Fenyx Rising
Immortals: Fenyx Rising
Immortals: Fenyx Rising
Immortals: Fenyx Rising
Immortals: Fenyx Rising
  • Sklad: 2-3 dni
  • Vernostné body: 65
  • Model: PS5-0004
  • Váha: 0.20kg
64,99€
69,99€
Cena vo vernostných bodoch: 6500

Ide o osud sveta - ste poslednou nádejou bohov.

Immortals Fenyx Rising prináša veľké mytologické dobrodružstvo. Hrajte ako Fenyx, nový okrídlený poloboh na ceste za záchranou gréckych bohov a ich domov pred temnou kliatbou. Vrhnite sa na mytologické zvieratá, osvojte si legendárne sily bohov a porazte Typhona, najsmrteľnejšieho Titana v gréckej mytológii, v epickom boji, ktorý pretrváva veky.

Immortals Fenyx Rising je svieži a vtipný pohľad na žáner akčných dobrodružstiev otvoreného sveta, ktorý obsahuje dynamické súboje a príbehy inšpirované gréckou mytológiou. Túlate sa voľne po nádherne štylizovanom svete a používajte mimoriadne schopnosti obdarované bohmi proti hrôzostrašným mytologickým príšerám. Na vašu statočnosť čakajú zradné skúšky, hrdinské činy a samotné podsvetie. Zažite príbeh na veky vekov, o bohoch a príšerách, a staňte sa legendou, ktorou ste boli predurčení.

Špecifikácie hry:

  • UCHOPTE SILU BOHOV - Bohovia Olympu vás požehnali darmi: krídla Daidalosa, Achilov meč, Odyseov luk a ďalšie, ako aj legendárne sily, ktoré pomôžu zvrátiť príliv a odliv bitky. Použite ich na boj s mýtickými príšerami, lúštenie starodávnych hádaniek a preskúmanie rozsiahleho otvoreného sveta.
  • KONFRONTOVANÝ MÝTOLOGICKÝMI NEPRIATEĽMI - Postavte sa tvárou v tvár legendárnym zvieratám, ako sú Cyclops, Medusa alebo Minotaur, a konfrontujte skazených hrdinov, ako je Achilles. Zúčastnite sa ich v rýchlom vzdušnom boji a boji zblízka, kde spojíte svoje božské schopnosti a zbrane.
  • PRESKÚMAJTE ŠTYLIZOVANÝ OTVORENÝ SVET - Objavte nádherne vykreslený a živý svet fantázie. Traverzujte, stúpajte alebo skúmajte vzduchom v siedmich jedinečných regiónoch, z ktorých každý je inšpirovaný bohmi.
  • PREKONÁVAJTE HEROICKÉ SKÚŠKY - Použite svoj dôvtip a špeciálne schopnosti na riešenie náročných hlavolamov a trezorov ohýbajúcich myseľ alebo sa zapojte do bitiek s bossmi vysokej stratégie, aby ste zvýšili svoju silu a vylepšili svoje schopnosti.
  • ZOSTAVTE SI LEGENDU - Prispôsobte si vzhľad svojej postavy a objavte nové brnenia a výstroj inšpirované gréckou mytológiou. Zhromažďujte materiály po celom svete, aby ste vyrobili silné predmety, a vylepšite si výstroj v úsilí o naplnenie svojho osudu.

Hry
Odporúčaný vek12+
LokalizáciaCZ titulky
ŽánerAkčný
GETGAME.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe, personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme pre vás relevantné ponuky a produkty. Aby ste využili náš eshop s najvyšším komfortom, umožnite prosím prijímanie COOKIES na našej stránke.