Menu
Nákupný košík

It Takes Two (digitálny kód)

It Takes Two (digitálny kód)
It Takes Two (digitálny kód)
It Takes Two (digitálny kód)
It Takes Two (digitálny kód)
Novinka
It Takes Two (digitálny kód)
It Takes Two (digitálny kód)
It Takes Two (digitálny kód)
It Takes Two (digitálny kód)
It Takes Two (digitálny kód)
  • Sklad: Skladom
  • Vernostné body: 32
  • Model: XS-0012DK
  • Váha: 0.20kg
32,00€
Cena vo vernostných bodoch: 3200

Kód je možné poslať formou: sms správy alebo emailom. Na hranie hry je potrebné jej prvotné stiahnutie z Xbox LIVE

Vydajte sa na najbláznivejšie cestu svojho života v hre It Takes Two, dobrodružnej plošinovke vytvorenej výhradne pre kooperatívne hranie. Pozvite priateľa, aby sa k vám pripojil zadarmo prostredníctvom služby Friend 's Pass, a pustite sa do riešenia obrovskej škály rozmanitých a zaujímavých výziev. Hrajte za rozhádanú manželskú dvojicu Codyho a May, ktorá sa kúzlom premenila v bábiky. Spoločne sú uväznení vo fantastickom svete, v ktorom ich čaká veľa nepredvídateľných situácií. Ak ich majú zvládnuť, musia - hoci neochotne - začať spolupracovať a pokúsiť sa zachrániť svoj zničený vzťah.

Osvojte si unikátne a prepojené vlastnosti postáv v každej novej úrovni. Pomôžte jeden druhému prekonať množstvo nečakaných prekážok a zábavných momentov. Nakopnite chlpaté chvosty gangsterských veveričiek, pilotujte pánske spodky, staňte sa dídžejmi v nočnom klube a prejdite čarovnú snehovú guľu na sánkach.. Prežite srdečný a veselý príbeh, v ktorom sa rozprávanie a hrateľnosť prelínajú v jedinečne metaforickom zážitku ..

Hru It Takes Two vyvíja oceňované štúdio Hazelight, líder na poli kooperatívneho hrania. Čaká vás divoká a úžasná jazda, kde je isté len jedno: spoločne sme lepší.

Špecifikácie hry:

  • Rýdza kooperatívna dokonalosť: Pozvite priateľa, aby sa s vami vám pripojil zadarmo prostredníctvom služby Friend 's Pass, a zažite vzrušujúce dobrodružstvo vytvorené čisto pre kooperáciu. Vyberte si, či chcete hrať u vás doma, alebo on-line na rozdelenej obrazovke, a čeľte neustále sa meniacim výzvam, v ktorých je spolupráca jedinou cestou vpred.
  • Nepredvídateľná hrateľnosť: V hre It Takes Two nikdy neviete, čo vás čaká ďalej, či už ide napríklad o rozbesnené vysávače, alebo galantný milostné Guru. Tešte sa na výzvy meniace podobu zavedených herných žánrov, nové schopnosti postáv v každej úrovni a metaforické zlúčenie hrateľnosti a rozprávanie, ktoré posúva hranice interaktívneho vyprávania.
  • Univerzálny príbeh o vzťahoch: Prežite dojemný a úprimný príbeh o výzvach spoločného spolužitia. Pomôžte Codymu a May naučiť sa prekonávať vzájomné rozdiely. Spoznajte rozdielnu skupinu podivných a roztomilých postáv. Spojte sily a vydajte sa na dobrodružstvo, ktoré oceníte - spoločne!


Hry
Odporúčaný vek15+
LokalizáciaAngličtina
ŽánerAkčná adventúra
GETGAME.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe, personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme pre vás relevantné ponuky a produkty. Aby ste využili náš eshop s najvyšším komfortom, umožnite prosím prijímanie COOKIES na našej stránke.