Menu
Nákupný košík

Mafia III

Mafia III
Mafia III
Mafia III
Mafia III
Hot -17 % 2-3 dni
Mafia III
Mafia III
Mafia III
Mafia III
Mafia III
  • Sklad: 2-3 dni
  • Vernostné body: 25
  • Model: PS4pr-0061
  • Váha: 0.20kg
24,99€
29,99€
Cena vo vernostných bodoch: 2500

Píše sa rok 1968 a po rokoch bojov vo Vietname pozná Lincoln Clay túto pravdu: rodina nie sú ľudia, ku ktorým sa narodíš, ale tí, pre ktorých zomrieš. Teraz je Lincoln naspäť doma v New Bordeaux a je odhodlaný utiecť pred svojou zločineckou minulosťou. Ale keď jeho náhradnú rodinu, čiernu mafiu, zradí a vyhladí talianska mafia, Lincoln vybuduje novú rodinu z popola tej starej a začne si cez mafiánov, ktorí sú za to zodpovední, kliesniť cestu plnú pomsty a vojenského vybavenia. Intenzívne prestrelky, brutálny súboj muža proti mužovi, napínavé riadenie vozidiel a pouličnú prešibanosť to všetko budete potrebovať. Ale vďaka tej správnej partii, drsným rozhodnutiam a pár špinavým rukám je možné dostať sa na vrchol mestského podsvetia.

Špecifikácie hry:

  • NEW BORDEAUX, PRETVORENÉ NEW ORLEANS Z ROKU 1968: Rozsiahly, rozmanitý a špinavý otvorený svet, ktorému vládne mafia a skorumpovaní zastupitelia. Svet, ktorý je bohatý na úžasné výhliadky, zvuky a emocionálne nabitú spoločenskú atmosféru danej doby.
  • SMRTIACI ANTI-HRDINA: Staňte sa Lincolnom Clayom, sirotkom a veteránom z Vietnamu, ktorý baží po pomste voči talianskej mafii za brutálne zmasakrovanie čiernej mafie, ktorú považoval za svoju rodinu, ktorú nikdy nemal.
  • POMSTITE SA PO SVOJOM: Vyberte si vlastný osobný štýl hry - od brutálnej sily a silných zbraní po plíživú zabijácku taktiku - a využite Lincolnovho vojenského výcviku a nazhromaždených informácii, ktoré vám pomôžu zlikvidovať taliansku mafiu.
  • NOVÁ RODINA Z POPOLA TEJ STAREJ: Vybudujte zločineckú ríšu svojim vlastným spôsobom na základe rozhodnutí, ktorých zo svojich poručíkov odmeníte a ktorých zradíte.
Hry
Odporúčaný vek18+
LokalizáciaCZ titulky
ŽánerAkčná adventúra
GETGAME.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe, personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme pre vás relevantné ponuky a produkty. Aby ste využili náš eshop s najvyšším komfortom, umožnite prosím prijímanie COOKIES na našej stránke.