Menu
Nákupný košík

Mass Effect Andromeda

Mass Effect Andromeda
Mass Effect Andromeda
Mass Effect Andromeda
Mass Effect Andromeda
2-3 dni
Mass Effect Andromeda
Mass Effect Andromeda
Mass Effect Andromeda
Mass Effect Andromeda
Mass Effect Andromeda
  • Sklad: 2-3 dni
  • Vernostné body: 30
  • Model: XBONEpr-0092
  • Váha: 0.20kg
29,99€
Cena vo vernostných bodoch: 3000

Mass Effect: Andromeda sa odohráva v galaxii Andromeda. Časovo zasadené dlho po udalostiach pôvodnej trilógie. Hrať budeme za ľudskú postavu, pričom si samozrejme budeme môcť vybrať pohlavie. Očakávať môžeme aj nový tím spolubojovníkov, s ktorými budeme môcť nadväzovať vzťahy. Takže klasický BioWare štýl. Vozidlo z traileru je samozrejme nové a vylepšené Mako, ktorého podobu sme mohli vidieť v minulosti.

Tentoraz sa ocitneme v úlohe vodcu armádno vycvičených prieskumníkov a rozhodneme o osude ľudskej populácie v tejto nehostinnej galaxii, v ktorej obývajú národy, ktoré sa na ľudstvo čoby kolonizátora pozerajú cez prsty.

V multiplayeri sa potom staneme členmi síl APEX a budeme sa môcť ponoriť do kooperácie až 4 hráčov naraz. Svoje zručnosti otestujeme vo výzvach a objavíme prostredia, v ktorých budeme musieť získať informácie a eliminovať nepriateľské ciele. Úlohou tiež bude získať rozličné suroviny, za ktoré si budeme môcť nakúpiť vylepšenia pre naše postavy. Ďalšou novinkou je aj prítomnosť úplne nového módu Strike Teams, ktorý nám pomôže získať ďalšie bonusy do multiplayeru a single playerovej kampane.

Špecifikácie hry:

  • Staňte sa Prieskumníkom - Preskúmajte galaxiu skrz naskrz. Odhaľte tajomstvo Andromedy a mimozemských obyvateľov, zatiaľ čo sa budete snažiť nájsť nový domov pre ľudskú populáciu
  • Universum Mass Effect sa vracia - Vašou úlohou bude viesť ľudstvo, ktoré sa snaží nájsť nový domov, potom, čo sa krajina stala neobývateľnou. Nový diel sa opäť bude točiť okolo stretávaní nových charakterov, ktorí sa ocitli v epickej vesmírnej ságe, naplnené tajomstvom uprostred galaktického konfliktu.
  • Bojujte ako nikdy predtým - Bojujte so svojim tímom proti hrôzu naháňajúcim nepriateľom a príšerám. Tešiť sa môžete na nové vychytávky, ako je zničiteľné prostredie, vyššiu skoky a zbrusu nové zbrane a skilly, vďaka čomu bude boj zaujímavejší a taktickejší.
  • Hrajte, ako chcete - Vytvorte si hrdinu k svojmu obrazu s úžasnými zbraňami, schopnosťami a technológiami. Vďaka tomu budete môcť prežiť proti silným mimozemšťanom, ktorí sa váš postup snažia zastaviť za každú cenu.
Hry
Odporúčaný vek18+
LokalizáciaAngličtina
ŽánerRPG
GETGAME.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe, personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme pre vás relevantné ponuky a produkty. Aby ste využili náš eshop s najvyšším komfortom, umožnite prosím prijímanie COOKIES na našej stránke.