Menu
Nákupný košík

Mass Effect (Legendary Edition)

Mass Effect (Legendary Edition)
Mass Effect (Legendary Edition)
Mass Effect (Legendary Edition)
Mass Effect (Legendary Edition)
-14 % 2-3 dni
Mass Effect (Legendary Edition)
Mass Effect (Legendary Edition)
Mass Effect (Legendary Edition)
Mass Effect (Legendary Edition)
Mass Effect (Legendary Edition)
  • Sklad: 2-3 dni
  • Vernostné body: 60
  • Model: PS4pr-0199
  • Váha: 0.20kg
59,99€
69,99€
Cena vo vernostných bodoch: 6000

Jedna osoba je všetko, čo stojí medzi ľudstvom a najväčšou hrozbou, ktorej kedy čelila. Znovu prežite legendu veliteľa Sheparda vo vysoko uznávanej trilógii Mass Effect vo verzii Mass Effect Legendary Edition. Zahŕňa základný obsah pre jedného hráča a viac ako 40 DLC z hier Mass Effect, Mass Effect 2 a Mass Effect 3 vrátane promo zbraní, brnení a balíčkov - remasterované a optimalizované pre 4K Ultra HD.

Zažite úžasne bohatý a podrobný vesmír, kde vaše rozhodnutia majú závažné dôsledky pre akciu a výsledok.

Špecifikácie hry:

Opäť prežite filmovú ságu - Akcia, ktorá rozbúši srdce, sa stretáva so strhujúcim interaktívnym rozprávaním, kde rozhodujete o tom, ako sa bude vyvíjať váš jedinečný príbeh.

  • Tri hry - jeden spúšťač: Hrajte základný obsah pre jedného hráča a viac ako 40 DLC zo všetkých troch hier vrátane promo zbraní, brnení a balíkov.
  • Remasterované pre novú generáciu: Vyskúšajte trilógiu v 4K Ultra HD s vylepšeným výkonom, vizuálom a grafikou, všetko dostupné v HDR.
  • Vizuálne vylepšenia všetkých troch hier: Aktualizácie zahŕňajú vylepšené modely, shadery, FX, osvetlenie a hĺbku ostrosti plus zvuk v plnom rozlíšení.

Zažite legendu veliteľa Sheparda - Vytvorte si a upravte svoju vlastnú postavu, od vzhľadu a zručností až po osobný arzenál, a potom veďte svoju elitnú prieskumnú jednotku naprieč galaxiou.

  • Nové prispôsobenie Sheparda: Vďaka vylepšeným vlasom, líčeniu, farbe očí a odtieňom pokožky môžete vytvoriť svojho Sheparda v zjednotenom tvorcovi postáv so všetkými možnosťami dostupnými v celej trilógii alebo sa môžete hrať ako ikonický Femshep od Mass Effect 3, ktorý je teraz k dispozícii vo všetkých titulov.
  • Vylepšenia hrateľnosti pre hru Mass Effect 1: Vychutnajte si vylepšené zameranie a vyváženie zbraní, SFX, vstupy / ovládacie prvky, správanie tímu, správanie krytu a kamery pre hranie.

Dopad vašich rozhodnutí - Vaša voľba plynulo prechádza z jednej hry do druhej. Každé vaše rozhodnutie bude mať pod kontrolou výsledok každej misie, každého vzťahu, každej bitky - a dokonca aj osud samotnej galaxie.

  • • Možnosti režimu výkonu: Vyberte si medzi „Favor Quality“ na zvýšenie rozlíšenia alebo „Favor Framerate“ na zvýšenie FPS na konzolách.

Dodatočný obsah - Mass Effect Legendary Edition obsahuje základný obsah pre jedného hráča pre všetky tri tituly (Mass Effect, Mass Effect 2 a Mass Effect 3), vaše obľúbené DLC pre jedného hráča, promo zbrane, brnenia a balíčky:


Hry
Odporúčaný vek18+
LokalizáciaAngličtina
ŽánerRPG
GETGAME.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe, personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme pre vás relevantné ponuky a produkty. Aby ste využili náš eshop s najvyšším komfortom, umožnite prosím prijímanie COOKIES na našej stránke.