Menu
Nákupný košík

MediEvil

MediEvil
MediEvil
MediEvil
MediEvil
2-3 dni
MediEvil
MediEvil
MediEvil
MediEvil
MediEvil
  • Sklad: 2-3 dni
  • Vernostné body: 30
  • Model: PS4-0115
  • Váha: 0.20kg
29,99€
Cena vo vernostných bodoch: 3000

Poraz hordy démonov

Zaži znova mimoriadne obľúbenú adventúru, ktorá vstáva z hrobu od piky prerobená pre systém PlayStation 4. Chop sa meča, nasaď si brnenie a dokáž, že si zaslúžiš povesť skutočného nemŕtveho hrdinu.

Oháňanie sa mečom, nebezpečné hádanky a očarujúce prostredia znova ožívajú v tejto úplnej prerábke originálnej akčnej adventúru pre systém PlayStation. Vži sa do kostí sira Daniela Fortesqueho, pochabého – a dávno mŕtveho – rytiera, ktorého náhodne oživil zlý bosorák Zarok, 100 rokov po jeho rozpačitom úmrtí.

Za záchranu kráľovstva Gallowmere pred Zarokovými hordami démonov sa postaví iba kostlivec Dan. Zubatý a vyškerený nemŕtvy dobrodruh má tak na dosah druhú šancu – dokážeš poraziť Zaroka a udeliť sirovi Danovi česť, ktorú stratil za svojho života?

Špecifikácie hry:

  • Fantastické nové vizuálne prvky: Zaži slávu kráľovstva Gallowmere, ktoré prešlo kompletnou a dych berúcou úpravou vyznačujúcou sa vizuálnymi detailmi, osobitosťou – a pútavým rozlíšením 4K na systéme PS4 Pro.
  • Klasická hrateľnosť, nová podoba: Naplno využi vylepšený kamerový systém a množstvo rôznych zbraní vrátane začarovaných mečov a obrovských kladív a postav sa zoči-voči netvorom, ako sú kamene chrliace obludy, vlkolaci a zombíci.
     

PLAYSTATION SALE
Hry
Odporúčaný vek7+
LokalizáciaČeština
ŽánerAkčný
GETGAME.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe, personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme pre vás relevantné ponuky a produkty. Aby ste využili náš eshop s najvyšším komfortom, umožnite prosím prijímanie COOKIES na našej stránke.