Menu
Nákupný košík

MotoGP 20 (digitálny kód)

MotoGP 20 (digitálny kód)
MotoGP 20 (digitálny kód)
MotoGP 20 (digitálny kód)
MotoGP 20 (digitálny kód)
Novinka
MotoGP 20 (digitálny kód)
MotoGP 20 (digitálny kód)
MotoGP 20 (digitálny kód)
MotoGP 20 (digitálny kód)
MotoGP 20 (digitálny kód)
 • Sklad: Skladom
 • Vernostné body: 32
 • Model: XBONE-0195
 • Váha: 0.20kg
32,00€
Cena vo vernostných bodoch: 3200

Kód je možné poslať formou: sms správy alebo emailom. Na hranie hry je potrebné jej prvotné stiahnutie z Xbox LIVE

Po veľkom úspechu predchádzajúceho dielu, ktorý sa dočkal veľmi dobrého prijatia od kritikov aj hráčov vďaka revolučným a vysoko žiadaným funkciám, ide MotoGP ešte ďalej a prináša ďalšie vzrušujúce novinky a funkcie. K tradičnej adrenalínovej hrateľnosti, ktorú si komunita toľko obľúbila, sa taktiež pridáva strategickejší a realistickejší prístup ku pretekom. Rýdzi zážitok s MotoGP, v boxoch aj na trati!

V hre MotoGP 20 teraz hráči dostanú kompletnú kontrolu nad svojou kariérou a budú robiť rozhodnutia, ktoré budú kľúčové pre ich úspech na trati. Manažérska kariéra je konečne späť a prináša veľa nových funkcii, ktoré preveria pretekárske a strategické schopnosti hráčov! Hráči sa môžu pridať ku oficiálnemu tímu zo sezóny 2020 alebo k novému tímu sponzorovanému skutočnými značkami zo sveta team MotoGP a budú sa starať o kompletní sprievodný tím, ktorý ich bude podporovať vo voľbe nového tímu, pri analýze dát o pretekoch alebo v rozvoji motorky. Takisto ako v skutočnom MotoGP budú hráči musieť robiť tie najlepšie rozhodnutia, aby našli víťaznú stratégiu a ovládli majstrovstvá.

Tou najdôležitejšou vecou v preteku je ísť čo najrýchlejšie a keď na to príde, ako získať pár cenných milisekúnd, tak sa počíta každý detail. V MotoGP 20 zohrávajú hráči kľúčovú rolu v rozvoji ich motorky. Budú môcť vylepšovať výkon jej rôznych častí, získavať špeciálne vývojové body a zadávať úlohy svojmu tímu výskumníkov a vývojárov, aby dosiahli tej najvyššej úrovne. Aerodynamika, elektronika, výkon motora, spotreba paliva - to je len pár príkladov z rady technických možností, ktoré budú môcť hráči spravovať, aby si motorku vylepšili na maximum a získali tak výhodu nad súpermi.

Vývojársky tím usilovne pracoval na tom, aby hrateľnosť bola omnoho strategickejšia a realistickejšia, pridal úplne nové realistické funkcie, akými sú spotreba paliva, asymetrické opotrebovanie pneumatík a v neposlednom rade, po prvý krát v histórii tejto hry aj aerodynamické poškodenie, ktoré bude mať vplyv na estetiku a výkon motorky. Herná fyzika, ktorá sa neustále usiluje o extrémny realizmus, bola kompletne prepracovaná, aby bola hrateľnosť technickejšia a odpovedala schopnostiam hráčov.

Mnohé z funkcii, ktoré oslavovali úspech v predchádzajúcej hre, sa teraz vracajú s množstvom vylepšení na základe skvelej spätnej väzby, ktorú Milestone dostal od zapálenej komunity.

Špecifikácie hry:

 • Preslávený historický režim
  Jeden z najobľúbenejších herných režimov komunity sa vracia v úplne novom formáte, s kompletne náhodne generovanými traťami, kde hráči musia vyhrať, aby si odomkli tých najslávnejších pretekárov a motorky.
 • Neutrálne AI vo verzii 2.0
  Čo mnohí považovali za utópiu, sa stalo realitou. Minulý rok priniesla A.N.N.A (Artificial Neural Network Agent) rýchlejšiu, prirodzenejšiu a spravodlivejšiu AI. Teraz vývojári z Milestone ešte rozšírili jej schopnosti, takže dokáže strategicky spravovať opotrebovanie pneumatík a spotrebu paliva rovnako ako skutoční pretekári.
 • Nové editory
  Spoločne s nálepkami, prilbami, závodnými číslami a nášivkami na chrbtoch budú môcť hráči upravovať aj kombinézy pretekárov vo vlastnom tíme, aby mohli pretekať v jedinečnom štýle.
 • Najlepší online zážitok
  Dedikované servery pre hru viacej hráčov ďalej umožňujú spoľahlivejší a zábavnejší online zážitok. Tento krát boli pridané rôzne vylepšenia, ktoré ďalej rozšíria online hrateľnosť vo všetkých režimoch: verejné preteky, súkromné preteky a režim Race Director.

Po troch úspešných ročníkoch Dorna a Milestone rovnako potvrdzujú tohtoročnú MotoGP eSport Championship, kde sa stretnú hráči z celého sveta o titul majstra sveta. 4 ročník šampionátu bude mať nový systém, o ktorom sa dozviete na oficiálnej stránke eSportu MotoGP.


Hry
Odporúčaný vekU (vhodné pre všetky vekové kategórie)
LokalizáciaAngličtina
ŽánerPreteky
GETGAME.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe, personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme pre vás relevantné ponuky a produkty. Aby ste využili náš eshop s najvyšším komfortom, umožnite prosím prijímanie COOKIES na našej stránke.