Menu
Nákupný košík

NHL 21

NHL 21
NHL 21
NHL 21
NHL 21
-29 % 2-3 dni
NHL 21
NHL 21
NHL 21
NHL 21
NHL 21
  • Sklad: 2-3 dni
  • Vernostné body: 50
  • Model: XBONEpr-0178
  • Váha: 0.20kg
49,99€
69,99€
Cena vo vernostných bodoch: 5000

Poznajte slávu

Priprav sa na najväčšiu sezónu svojho života v NHL 21 – ďalšej časti najobľúbenejšieho hokejového simulátora na svete. Upravené súpisky, vylepšené grafické spracovanie a spôsoby, ako dostať puk do súperovej brány.

Herný systém 
Hrateľnosť v NHL 21 je teraz rýchlejšia, inteligentnejšia a podstatne atraktívnejšia. Vďaka inovatívnej pohyblivosti a zásadným zlepšením v práci s pukom aj bez neho teraz majú hráči viac možností ako kedykoľvek predtým prevziať kontrolu nad priebehom zápasu a vnútiť súperovi svoj štýl hry. Spoznajte prelomové zmeny v hrateľnosti NHL 21.

Buďte PRO
Úplne prepracovaný režim Be A Pro vám dá šancu vyskúšať si život hráča NHL, a to ako na ľade, tak aj mimo neho. Urobte dojem na vedenie klubu, dostaňte sa na draft predčasne a vydajte sa na cestu za slávou, počas ktorej sa budete usilovať o miesto v prvej formácii, bojovať o Stanley Cup a pokúšať sa zaradiť po bok najväčších hviezd ligy. Spoznajte budúcnosť ...

Svet Chel
Vo World of Chel je teraz viac než predtým ľahké naskočiť do zápasu a hrať sólo alebo spojiť sily s priateľmi v boji o výhry a odmeny. Tento rok novo predstavujeme Hodnotené sezóny, kde môžete súťažiť v každom zo štyroch módov o odmeny a účasť v novom klubovom finále EASHL.

EA SALE

Hry
Odporúčaný vek12+
LokalizáciaCZ titulky
ŽánerŠport
GETGAME.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe, personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme pre vás relevantné ponuky a produkty. Aby ste využili náš eshop s najvyšším komfortom, umožnite prosím prijímanie COOKIES na našej stránke.