Menu
Nákupný košík

Necromunda: Hired Gun

Necromunda: Hired Gun
Necromunda: Hired Gun
Necromunda: Hired Gun
Necromunda: Hired Gun
Novinka -18 % Predobjednávka
Necromunda: Hired Gun
Necromunda: Hired Gun
Necromunda: Hired Gun
Necromunda: Hired Gun
Necromunda: Hired Gun
  • Sklad: Predobjednávka
  • Vernostné body: 33
  • Model: PS4pr-0202
  • Váha: 0.20kg
32,99€
39,99€
Cena vo vernostných bodoch: 3300

Vyberte si kontrakt. Ulovte svoj cieľ. Vyzdvihnite si odmenu.

Pohybujte sa v oceáne zločinu a korupcii a vyvážte krvavý ekosystém Necromundy ako neľútostný nájomný zabijak. Odmena je slušná, pes verný a zbraň spoľahlivá - ale dokážete prežiť desať? Necromunda: Hired Gun je nezávislá dynamická, násilná a strhujúce sledovaná schôdza do tých najtemnejších kútov neslávne známeho úľového mesta z Warhammer 40 000.

Za správnu cenu likvidujte najznámejších gangstrov a mutantov. Vaša zbrojnica ponúka veľký arzenál. Vaše telo je vylepšené o tucet nastaviteľnú augmentáciu, takže môžete behať po stenách a skákať cez priepasti. Váš kyber-mastif dokáže vyňuchať a zabiť nepriateľa za vás, zatiaľ čo vaša kotva umožňuje rýchlo a mrštný pohyb po širokom okolí.

Špecifikácie hry:

  • Nezávislá dynamická charakteristika vo svete Warhammer 40,000.
  • Vylepšujte si verného kyber-mastifa a bojujte po jeho boku.
  • Nekonečné úpravy zbraní a augmentácie.
  • Vylepšujte sa, rozvíjajte sa a sledujte na novej úrovni vďaka vyzvednutým odmenám.

DLC: Balíček The Hunter Bounty pre hru Necromunda: Hired Gun obsahuje jediné kozmetické úpravy pre váš nôž, pištoľ, oblek a žuvaciu hračku pre mastifa. To všetko má motív Guilder, modrý náter a tvrdý kovový plášť. Model žuvacie hračky pomáha vášmu kyber-mastifovi dosiahnuť milujúce ciele a má podobný tvar ako to lahodné mäso, do ktorého sa čoskoro zahryzne.


Hry
Odporúčaný vek18+
LokalizáciaAngličtina
ŽánerAkčný
Dátum vydania30.06.2021
GETGAME.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe, personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme pre vás relevantné ponuky a produkty. Aby ste využili náš eshop s najvyšším komfortom, umožnite prosím prijímanie COOKIES na našej stránke.