Menu
Nákupný košík

Need for Speed Payback

Need for Speed Payback
Need for Speed Payback
Need for Speed Payback
Need for Speed Payback
-25 % 2-3 dni
Need for Speed Payback
Need for Speed Payback
Need for Speed Payback
Need for Speed Payback
Need for Speed Payback
  • Sklad: 2-3 dni
  • Vernostné body: 30
  • Model: PS4pr-0105
  • Váha: 0.20kg
29,99€
39,99€
Cena vo vernostných bodoch: 3000

Need for Speed, jedna z najpredávanejších videoherných značiek na svete, ktorá sa vracia v plnej sile s novým akčno-pretekárskym trhákom s názvom Need for Seed ​​Payback.

Vy a váš tím ste znovu zjednotení túžbou pomstiť sa neslávne známemu kartelu House, ktorý vládne podsvetiu a má v meste Fortune Valley pod palcom kasína, zločincov i policajtov. V tomto prehnitom gamblerskom raji sú stávky vysoké a House vždy víťazí. Pustite sa do rôznorodých výziev a herných udalostí čoby Tyler (prezývaný Racer), Mac (Showman) a Jess (Wheelman). Jednotliví vodiči si musia pri pretekoch, misiách a výzvach vyslúžiť rešpekt tunajšieho podsvetia, aby sa mohli zúčastniť rozhodujúceho preteku a konečne sa s kartelom vysporiadať.

Všetko, čo robíte, sa točí okolo vášho auta. Postavte unikátnyňe vozy a upravte ich čo do výkonu a vizuálnej stránky spôsobom, akým to doteraz nebolo možné. Vyžmýkajte z nich maximum pri nervy drásajúcich naháňačkách s policajtmi. Postavte sa ostatným pretekárom na ceste aj mimo nej, či už pôjde o kaňony, púšte, hory alebo samotné mesto. Obujte sa do toho naplno a na udalosti, výzvy a misie si vsaďte ďalšie herné peniaze. Buď tým znásobíte prípadnú výhru, alebo prídete o všetko. Pripojte sa k Autologu a prostredníctvom jeho odporúčaniam sa stretnite s priateľmi a vôbec prvýkrát aj s potenciálnymi rivalmi. Váš rebríček sa zaplní ostatnými hráčmi podobnej úrovne, takže uvidíte, ako si stojíte v porovnaní s ďalšími. Need for Speed ​​ Payback prináša adrenalínom nabitý závodný herný zážitok, či už pôjde o šialené misie s vykrádačkami, fantastické automobilové súboje alebo jednotlivé akčné momenty.

Špecifikácie hry:

  • Od šrotu po superkáru: Každú z piatich odlišných tried vozidiel - Race, Drift, Off-Road, Drag a Runner - môžete neobmedzene upravovať a vychýliť tak jazýček na váhach v akomkoľvek preteku, misii či výzve vo svoj prospech. Hľadajte opustená autá po celom hernom svete a postavte si od základov dokonalý automobil. Zbierajte, vyhrávajte alebo nakupujte najnovšie diely a z priemerných áut urobte perfektné pretekárske stroje.
  • Prežite závodný sen plný akcie: Vydajte sa na akciou nabité dobrodružstvo v úlohe troch rozdielnych hrateľných postáv, ktoré majú jeden spoločný cieľ: pomstu. Tyler, Mac a Jess utvoria tím s cieľom vyrovnať účty. Ich plánom je zúčastniť sa finálového preteku a vysporiadať sa s kartelom House. Postavte sa policajtom, ktorí vás budú prenasledovať s rastúcou intenzitou, stretnite sa s rivalmi z celého mesta a pretekajte na ceste aj mimo nej v horách, kaňonoch a na púšti.
  • Nedržte sa pri zemi: Ak sa vám bude dariť, môžete si vďaka stávkam na svoje výsledky prísť na poriadny balík. Návrat intenzívnych naháňačiek s policajtmi znamená, že ešte nikdy toho nebolo v stávke toľko. Dajte napospas svoju reputáciu a vyzvite priateľov alebo potenciálnych rivalov prostredníctvom odporúčaní Autologu naprieč hernými udalosťami v kampani, prípadne sa stretnite v priamom súboji s ostatnými v rámci klasického on-line rebríčka.
     
Hry
Odporúčaný vek12+
LokalizáciaAngličtina
ŽánerPreteky
GETGAME.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe, personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme pre vás relevantné ponuky a produkty. Aby ste využili náš eshop s najvyšším komfortom, umožnite prosím prijímanie COOKIES na našej stránke.