Menu
Nákupný košík

Nioh

Nioh
Nioh
Nioh
Nioh
-51 %
Nioh
Nioh
Nioh
Nioh
Nioh
 • Sklad: Skladom
 • Vernostné body: 10
 • Model: PS4-0082
 • Váha: 0.20kg
9,89€
19,99€
Cena vo vernostných bodoch: 1000

Brutálne súboje. Starovekí démoni vo feudálnej krajine.
Zdvihni svoj meč a vydaj sa do Japonska v krvavom období Sengoku, ére plnej vojen a temných zlovoľných síl a presekaj sa celou krajinou ako samuraj bez pána menom William.
Ozbroj sa mečmi, sekerami, kopijami i vojnovými kladivami a hoď sa do brutálnych súbojov proti ľuďom i démonom. Preži surové bitky a uč sa zo svojich chýb, po každej smrti ťa čaká vzkriesenie a každé vzkriesenie tí prinesie väčšie odhodlanie zdolať svojich nepriateľov.

Nioh sa inšpiruje hernými sériami Ninja Gaiden a Dark Souls, takže v sebe budeš musieť nájsť húževnatosť skutočného samuraja: zručnosti a trpezlivosť prekonať aj najnebezpečnejších nepriateľov a neotrasiteľnú odvahu tvárou v tvár smrti.

Špecifikácie hry:

 • Umenie ken-džitsu a nielen to
  Ovládni všetky bojové štýly - nauč sa sledovať každý krok svojich nepriateľov a pohybuj sa so smrtonosnú presnosťou. Kombinuj najrôznejšie útoky autentickými samurajským zbraňami, medzi ktorými nechýba brnenie, katany ani sekery.
 • Nebezpečné dynastie
  Preskúmaj fantastickú a temnú víziu Japonska 16. storočia - bojuj bok po boku legendárnych hrdinov proti desivým zloduchom z obdobia bojujúcich štátov.
 • Mýty o monštrách a desivé príbehy
  Postav sa brutálnym a nebezpečným nepriateľom - nájdeš odvahu stáť tvárou v tvár skúseným samurajom, desivým tvorom a démonom, ktorým sa hovorí Yokai?


Vylepšené pre PS4 Pro

Vyladené hranie Nioh na PS4 Pro s vyšším počtom snímok za sekundu alebo s vyšším rozlíšením:
PS4 Pro, HD displej: "Filmový režim"
Stabilný rozlíšenie 1920x1080 s veľmi kvalitným anti-aliasingom pri 30 fps (snímkach za sekundu)
PS4 Pro, HD displej: "Akčný režim"
Stabilné rozlíšenie 1920x1080 pri 60 fps
PS4 Pro, 4K displej: "Filmový režim"
Stabilné rozlíšenie 3840x2160 pri 30 fps
PS4 Pro, 4K displej: "Akčný režim"
Stabilné rozlíšenie 1920x1080 pri 60 fps

PLAYSTATION SALE

Hry
Odporúčaný vek18+
LokalizáciaAngličtina
ŽánerAkčný
GETGAME.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe, personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme pre vás relevantné ponuky a produkty. Aby ste využili náš eshop s najvyšším komfortom, umožnite prosím prijímanie COOKIES na našej stránke.