Menu
Nákupný košík

Destruction AllStars

Destruction AllStars
Destruction AllStars
Destruction AllStars
Destruction AllStars
-13 % Predobjednávka
Destruction AllStars
Destruction AllStars
Destruction AllStars
Destruction AllStars
Destruction AllStars
  • Sklad: Predobjednávka
  • Vernostné body: 70
  • Model: PS5-0013
  • Váha: 0.20kg
69,99€
79,99€
Cena vo vernostných bodoch: 7000

Keď sa hviezdy a autá zrazia

Rev davu, vrčanie motorov, škrípanie kovu, hviezdy a automobily sa spojili v globálnom fenoméne Destruction AllStars.

Ovládnite chaos tým, že spoza volantu spôsobíte čo najviac škody. Body získate taktiež peši vďaka parkouru, z ktorého každému spadne sánka, osobitými autami alebo výnimočnými schopnosťami.

Špecifikácie hry:

  • Staňte as prvotriednou hviezdou - Hrdinovia, ikony, globálne senzácie. 16 nebojácnych, charizmatických AllStars pretekárov tvorí súpisku medzinárodných konkurentov, ktorí sa uchádzajú o víťazstvo v Majstrovstvách globálnej federácie ničenia. Súťažiaci sú hodnotení na základe štýlu a na základe výsledku svojho ničenia. Využite schopnosti každého z AllStars tímu, aby ste prispôsobili svoju hernú taktiku a štýl. Využite ich obratnosť, rýchlosť alebo silu ku zničeniu alebo vyhnutiu sa súperom s silnými schopnosťami. Využívajte parkour, prepínajte medzi vozidlami alebo vo svojich pokusoch o výhru prekračujte rýchlosť.
  • Jazdite s cieľom zničiť - Spôsobujte skazu spoza volantu, alebo skočte do arény a dych berúcou parkour zostavou sa vyhýbajte útokom, zbierajte vozidlá alebo využívaním vašich schopností korigujte nápor stále pribúdajúcich vozidiel. Spôsobte dostatok chaosu pre to, aby ste vaše hrdinské Destruction Allstar vozidlo nadupané špeciálnymi schopnosťami, vozidlo, ktoré posunie hru iným smerom a poriadne ju nakopne!
  • Ovládnite chaos - AllStars súpiska je nabitá nebojácnymi odvážlivcami, ktorí bojovali za to, aby sa dostali na vrchol a to vďaka majstrovským schopnostiam, presnému načasovaniu a prefíkanej taktike. Každá hra obsahuje špecifické ciele, ktoré musíte splniť. To sa stane len tak, že svoju silu vždy prispôsobíte a správne riadite, tak isto ako dopad, rýchlosť a intenzitu vášho ničenia.

Hry
Odporúčaný vek12+
LokalizáciaAngličtina
ŽánerPreteky
GETGAME.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe, personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme pre vás relevantné ponuky a produkty. Aby ste využili náš eshop s najvyšším komfortom, umožnite prosím prijímanie COOKIES na našej stránke.