Menu
Nákupný košík

Final Fantasy XVI

Final Fantasy XVI
Final Fantasy XVI
Final Fantasy XVI
Final Fantasy XVI
Novinka 2-3 dni
Final Fantasy XVI
Final Fantasy XVI
Final Fantasy XVI
Final Fantasy XVI
Final Fantasy XVI
  • Sklad: 2-3 dni
  • Vernostné body: 80
  • Model: PS5-0091
  • Váha: 0.20kg
79,99€
Cena vo vernostných bodoch: 8000

Konečne nové Final Fantasy!

Final Fantasy XVI je po dlhej dobe plnohodnotné pokračovanie slávnej série. Opäť sa proti sebe postavia ľudia, ktorí držia osud celého sveta vo svojich rukách. Ako v každom diele, aj tu stretneme „starých známych“. Objaví sa Shiva, Titan, Malboro, Chocobo, Fenix, Ifrit, Dragoon a ďalší.

Svet Valisthea čakajú veľké zmeny. Takzvané „Mothercrystals“ znovu určujú chod dejín, do čoho sa zapletiete aj vy. Vojna je na spadnutie a mocné bytosti povstanú po vašom boku, ak budete mať silu ich povolať. Hlavným protagonistom je rytier Clive Rosfield, prvorodený syn arcivojvodu krajiny Rosario, ktorý pôsobí ako osobný strážca mladého princa Joshuu a zároveň je jeho bratom.

Byť osobným strážcom nie je žiadny med, Clive je našťastie zdatný bojovník a vo vašich rukách sa z neho môže stať hotový stroj na zabíjanie. Séria Final Fantasy sa vyznačuje ohromným audiovizuálom, takže očakávajte epické súboje, podmanivý soundtrack a perfektné filmové ukážky, ktoré ešte viac umocnia celkový zážitok z hry.


Hry
Odporúčaný vek18+
LokalizáciaAngličtina
ŽánerRPG
GETGAME.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe, personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme pre vás relevantné ponuky a produkty. Aby ste využili náš eshop s najvyšším komfortom, umožnite prosím prijímanie COOKIES na našej stránke.