Menu
Nákupný košík

Redfall (digitálny kód)

Redfall (digitálny kód)
Redfall (digitálny kód)
Redfall (digitálny kód)
Redfall (digitálny kód)
Novinka
Redfall (digitálny kód)
Redfall (digitálny kód)
Redfall (digitálny kód)
Redfall (digitálny kód)
Redfall (digitálny kód)
  • Sklad: Skladom
  • Vernostné body: 70
  • Model: XS-0074DK
  • Váha: 0.20kg
70,00€
Cena vo vernostných bodoch: 7000

Kód je možné poslať formou: sms správy alebo emailom. Na hranie hry je potrebné jej prvotné stiahnutie z Xbox LIVE

Redfall je kooperatívna strieľačka z pohľadu prvej osoby v otvorenom svete od spoločnosti Arkane Austin, oceňovaného tímu autorov hier Prey a Dishonored. Spoločnosť Arkane pokračuje v šľapajách starostlivo prepracovaných svetov a pohlcujúcich simulácií, a preto do hry Redfall vniesli typický štýl akčnej strieľačky s príbehom.

Špecifikácie hry:

  • Odhaľte pravdu, získajte Redfall späť - Ostrovné mesto Redfall v štáte Massachusetts oblieha légia upírov, ktorí zatienili slnko a odrezali obyvateľov od vonkajšieho sveta. Zjednoťte sa s hŕstkou ľudí, ktorí prežili, proti netvorom, ktorí hrozia vyhladením mesta.
  • Zabíjajte sami alebo v skupine - Vydajte sa do temnoty sami alebo v kooperatívnej skupine až do štyroch hráčov. Členovia tímu môžu vyskúšať rôzne zostavy a kombinovať sily s cieľom nájsť také kreatívne riešenia apokalypsy upírov, ktoré vyhovujú ich štýlu hry.
  • Nekonvenční hrdinovia proti noci - Vyberte si z tímu rôznorodých hrdinov – každý so svojimi vlastnými charakteristickými schopnosťami – a premôžte légiu upírov a celú háveď ich maniackych stúpencov.
  • Otvorený svet Redfall - Redfall je naozajstný zážitok od spoločnosti Arkane v bohatom svete, v ktorom sa prelína známe s výnimočným. Prebojujte sa cez okultné základne a nadprirodzené psychické priestory a odhaľte množstvo záhad mesta Redfall.
  • Sekajte nepriateľov spoločne - Redfall plynulo prepája možnosti sólového hrania a hrania viacerých hráčov, vďaka čomu sa môže hráč pustiť do temnoty sám alebo spojiť sily až s tromi priateľmi a spolupracovať vo štvorici. Členovia tímu môžu vyskúšať rôzne načítania hrdinov a kombinovať sily na boj s légiou upírov a ich posadnutými nasledovníkmi.


Hry
Odporúčaný vek18+
LokalizáciaAngličtina
ŽánerAkčný
GETGAME.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe, personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme pre vás relevantné ponuky a produkty. Aby ste využili náš eshop s najvyšším komfortom, umožnite prosím prijímanie COOKIES na našej stránke.