Menu
Nákupný košík

Resident Evil Village (digitálny kód)

Resident Evil Village (digitálny kód)
Resident Evil Village (digitálny kód)
Resident Evil Village (digitálny kód)
Resident Evil Village (digitálny kód)
Resident Evil Village (digitálny kód)
Resident Evil Village (digitálny kód)
Resident Evil Village (digitálny kód)
Resident Evil Village (digitálny kód)
Resident Evil Village (digitálny kód)
 • Sklad: Skladom
 • Vernostné body: 52
 • Model: XS-0013DK
 • Váha: 0.20kg
52,00€
Cena vo vernostných bodoch: 5200

Kód je možné poslať formou: sms správy alebo emailom

Na hranie hry je potrebné jej prvotné stiahnutie z Xbox LIVE

Zažite hrôzu o prežitie ako nikdy predtým v Resident Evil Village, ôsmom významnom pokračovaní žánrovo definovanej série Resident Evil.

Úplne nový príbeh, ktorý sa odohráva niekoľko rokov po hrôzostrašných udalostiach v kriticky uznávanom Resident Evil 7 Biohazard, prináša Ethana Wintersa do odľahlej zasneženej dediny plnej rozmanitého obsadenia strašidelných nepriateľov. Po ničivom stretnutí s hrdinom série Resident Evil Chrisom Redfieldom ho Ethan prenasleduje, aby našiel odpovede, ale ocitne sa v úplne novej nočnej more. Moderná konzolová technológia spojená s proprietárnym RE Engine od spoločnosti Capcom poskytuje vizuálny zážitok kombinujúci pulzujúcu akciu s originálnou hororovou hrou na prežitie, ktorá je synonymom série Resident Evil.

Resident Evil Village, využíva najnovšiu technológiu konzol, poskytuje ohromujúcu grafiku a pokrokové technológie na systémoch Xbox Series X|S. Nové herné funkcie sa vracajú k prvkom obľúbeným fanúšikom z predchádzajúcich hier Resident Evil, zatiaľ čo nové mechanizmy ponúkajú väčšiu hĺbku deja počas boja.

Špecifikácie hry:

 • Nová kapitola v príbehu Resident Evil - Tento ôsmy hlavný diel vlajkovej lode série Resident Evil pokračuje v príbehu od kriticky uznávaného Resident Evil 7. S návratom populárnych funkcií a zavedením nových prvkov nebola hrôza prežitia nikdy taká intenzívna.
 • Najnovšia technológia konzol - RE Engine spolu s novými technológiami dostupnými na konzolách Xbox Series X|S poskytuje hyperpodrobnú grafiku, pokročilé pohlcujúce zvukové vlastnosti a malú dobu načítania, vďaka čomu ožije temná dedina a jej evokujúci obyvatelia z pohľadu prvej osoby.
 • Populárne funkcie Resident Evil - Fanúšikovia môžu v Resident Evil Village spoznať nové funkcie, ktoré sú známe predchádzajúcim hrám Resident Evil, vrátane obchodníka s menom „The Duke“, ktorý umožňuje hráčom nakupovať a predávať predmety, kupovať recepty na výrobu spotrebného materiálu a upravovať zbrane.
 • Známe tváre a noví nepriatelia - Resident Evil známy Chris Redfield sa vracia pod rúškom zdanlivo zlovestných motívov. Ethan tiež narazí na množstvo nových protivníkov obývajúcich záhadnú dedinu, ktorí majú svoje vlastné charakteristické spôsoby útoku.
 • Evolúcia boja - Okrem upútania a útokov na nepriateľov, sa môže Ethan teraz chrániť pred prichádzajúcimi útokmi alebo nakopnúť nepriateľov, aby si získal čas na svoj ďalší ťah, čo vyžaduje, aby hráči ďalej strategizovali najlepší prístup k prežitiu mnohých výziev, ktoré pred nimi stoja.
 • Bonus k oslave 25. výročia - Ako poďakovanie fanúšikom bude Resident Evil Village obsahovať prístup k bezplatnému zážitku pre viacerých hráčov s názvom Resident Evil Re: Verse, ktorý bude k dispozícii pre PlayStation 4, Xbox One a PC. Hviezdne obsadenie fanúšikov obľúbených postáv Resident Evil nastúpi v súbojoch deathmatchov medzi štyrmi a šiestimi hráčmi v ikonických sériách.
 • Hrajte naprieč generáciami - Resident Evil Village bude podporovať Smart Delivery pre konzoly Xbox Series X|S a Xbox One.


Hry
Odporúčaný vek18+
LokalizáciaAngličtina
ŽánerSurvival akcia
GETGAME.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe, personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme pre vás relevantné ponuky a produkty. Aby ste využili náš eshop s najvyšším komfortom, umožnite prosím prijímanie COOKIES na našej stránke.