Menu
Nákupný košík

SONY PlayStation Plus Card 365 dní/SK

SONY PlayStation Plus Card 365 dní/SK
Hot Nie je skladom
SONY PlayStation Plus Card 365 dní/SK
  • Sklad: Nie je skladom
  • Vernostné body: 55
  • Model: PS3P-0031
  • Váha: 0.20kg
55,00€
Cena vo vernostných bodoch: 5500
Zadaním kódu sa členstvo automaticky skonvertuje na jednu z týchto možností:
Playstation Plus Essential, Playstation Plus Extra alebo Playstation Plus Premium
Ak nemáš aktívne členstvo: Uplatnením poukazu PlayStation Plus získaš prístup k programu PlayStation Plus Essential na dobu uvedenú na pôvodnom poukaze. Poukážka PlayStation Plus na jeden mesiac ti napríklad poskytne prístup k úrovni PlayStation Plus Essential na jeden mesiac. Uplatnením poukazu PlayStation Now získaš prístup k programu PlayStation Plus Premium na dobu zodpovedajúcu peňažnej hodnote pôvodného poukazu. Napríklad poukaz na jeden mesiac v službe PlayStation Now ti zaistí prístup k programu PlayStation Plus Premium približne na 3 týždne.
Ak si existujúci zákazník: Uplatnením poukazu PlayStation Plus alebo PlayStation Now dôjde k jeho prevedeniu na dĺžku trvania tvojho existujúceho členského programu PlayStation Plus zodpovedajúci peňažnej hodnote uplatneného poukazu. Napríklad poukaz na jeden mesiac v službe PlayStation Plus ti zaistí prístup k programu PlayStation Plus Extra približne na 3 týždne alebo k programu PlayStation Plus Premium na približne 2,5 týždňa.

Vylepši svoj zážitok zo systému PlayStation vďaka prístupu k online hre viacerých hráčov, mesačným hrám, exkluzívnym zľavám a mnohému ďalšiemu.

Funkcie služby PlayStation Plus - Objav skvelé hry, spoj sa s priateľmi a uži si nové spôsoby hrania.

Mesačne sprístupňované hry služby PS Plus - Rozšír svoju kolekciu hier s dvoma hrami na systém PS4 každý mesiac – môžeš ich hrať, pokým budeš členom. Vybuduj si svoju kolekciu trhákov, nezávislých klenotov a party hier pre viacerých hráčov, ktoré môžeš hrať online alebo doma s rodinou a priateľmi.

Online hry pre viacerých hráčov - Veď svoj tím ku sláve, žeň sa do boja so svojím oddielom alebo sa vydaj na úchvatné dobrodružstvá s dôveryhodnými spojencami. Online hra pre viacerých hráčov služby PS Plus ti otvára nové svety v obľúbených hrách, umožní ti hrať online s priateľmi, súťažiť v online turnajoch a je tvojou pozvánkou, aby si sa pridal k celosvetovej komunite online hráčov.

Exkluzívne zľavy pre členov - Zaregistruj sa do služby PS Plus a získaj exkluzívny prístup k najlepším ponukám na vybrané hry, doplnky, predobjednávky a mnoho ďalšieho z obchodu PlayStation Store. Členovia si môžu užiť ešte lepšie ceny, ako sú zvyčajné akčné ceny v obchode PS Store, skorý prístup k demo verziám, beta testovania, predobjednávky a iné exkluzívne odmeny a ponuky vyhradené pre členov rodiny PS Plus.

Viac pre členov

  • Exkluzívny herný obsah - Odlíš sa od ostatných so vzhľadmi, s kozmetickými predmetmi, zbraňami a mnohým ďalším obsahom iba pre členov v bezplatných hrách, ako sú Fortnite a Apex Legends.
  • 100 GB cloudové úložisko Ukladaj si svoj postup v hre na cloud a pokračuj vo svojich dobrodružstvách na akejkoľvek inej konzole, ktorá má nainštalovanú danú hru.
  • Share Play (Zdieľaný prístup) Hraj hry pre viacerých hráčov a kooperatívne hry s priateľmi alebo im odovzdaj ovládanie dobrodružstiev v hre pre jedného, aj keď hru nevlastnia.

Kolekcia PlayStation Plus - Vychutnaj si kolekciu hier, ktoré definovali generáciu PS4. Získaj okamihom vydania prístup ku kompletnej kolekcii zo svojej PS5.

GETGAME.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe, personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme pre vás relevantné ponuky a produkty. Aby ste využili náš eshop s najvyšším komfortom, umožnite prosím prijímanie COOKIES na našej stránke.