Menu
Nákupný košík

Saints Row: The Third (Remastered)

Saints Row: The Third (Remastered)
Saints Row: The Third (Remastered)
Saints Row: The Third (Remastered)
Saints Row: The Third (Remastered)
-20 %
Saints Row: The Third (Remastered)
Saints Row: The Third (Remastered)
Saints Row: The Third (Remastered)
Saints Row: The Third (Remastered)
Saints Row: The Third (Remastered)
  • Sklad: Skladom
  • Vernostné body: 32
  • Model: PS4-0148
  • Váha: 0.20kg
31,99€
39,99€
Cena vo vernostných bodoch: 3200

Vaše mesto, vaše pravidlá.

Saints Row: The Third - Remastered vám dáva kontrolu nad Saints na vrchole moci, na mestskom ihrisku, ktoré si môžete celé zabrať pre seba.

Steelport, pôvodné mesto hriechu remastrované s vylepšenou grafikou, ktoré nikdy nevyzeralo tak dobre sa topí v sexe, drogách a zbraniach. Roky potom, čo si Saints zo Third Street zabrali Stilwater, sa z pouličného gangu vyvinuli v rozšírenú značku, od ktorej si môžete v ľubovoľnom obchode kúpiť tenisky Saints, energiťáky Saints a figúrky Johnnyho Gata. Saints sú králi Stilwater, ale štatút celebrít si všímajú aj ďalšie. Saints sa dostali do hľadáčika Syndicate, legendárneho zločineckého spoločenstvá s agentmi po celom svete. Odmietate pred Syndicate pokľaknúť, a tak sa vrháte do boja o Steelport, kedysi hrdej metropoly, z ktorej pod nadvládou Syndicate zostalo ochromené mesto plné zločinu. Robte zoskoky v tanku, Privolávajte cez satelit letecký útok na gang mexických wrestlerov a bráňte sa proti dobre vycvičenému vojsku pomocou bejzbalových pálok v tých najbláznivejších herných situáciách, aké ste kedy zažili.

Špecifikácie hry:

  • Kompletné remastrovaný balíček - Vďaka vylepšenej grafike, lepšiemu nasvieteniu, prepracovanému prostrediu a vizuálnym efektom Steelport a Saints zo Third Street ešte nikdy nevyzerali tak dobre.
  • Mesto hriechu - Narušte a zlikvidujte nadvládu Syndicate nad zbraňami, kyber zločinom a kriminálnymi radovánkami. Objavte tajomstvo Steelportu, kde je akcia na každom kroku.
  • Zbrane šialeného ničenia - Poraziť nepriateľov je jedna vec. Druhá vec je nepriateľov ponížiť. Vznášadla, autá s ľudskými delovými guľami a šialené kontaktné zbrane, to všetko je súčasťou zábavy.
  • Bláznivé úpravy postáv - Vytvorte si tie najbláznivejšie postavy, aké ste kedy videli, od celebrít po pirátskych nindžov bez masky. V každom hriešnikovi je svätec. Kým sa stanete vy?
  • Zbesilá kooperácia - Užívajte si sólo alebo hrajte online s kamarátom. Skúste si zoskok bez padáku, pristaňte v horiacom pickupu svojho parťáka a vyrazte proti ťažko obrnenej základni Syndicate. V Steelportu si vždy nájdete nejakú zábavu.
  • Vrátane všetkých DLC - Všetky tri dodatočné balíky misií s viac ako 30 DLC  z pôvodnej verzie. Dva balíčky DLC (Bloodsucker Pack a Unlockable Pack) boli z hry odstránené kvôli vyváženiu hrateľnosti na základe spätnej väzby od fanúšikov.

PLAYSTATION SALE
Hry
Odporúčaný vek18+
LokalizáciaAngličtina
ŽánerAkčný
GETGAME.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe, personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme pre vás relevantné ponuky a produkty. Aby ste využili náš eshop s najvyšším komfortom, umožnite prosím prijímanie COOKIES na našej stránke.