Menu
Nákupný košík

Super Lucky’s Tale

Super Lucky’s Tale
Super Lucky’s Tale
Super Lucky’s Tale
Super Lucky’s Tale
Hot -40 % Nie je skladom
Super Lucky’s Tale
Super Lucky’s Tale
Super Lucky’s Tale
Super Lucky’s Tale
Super Lucky’s Tale
 • Sklad: Nie je skladom
 • Vernostné body: 15
 • Model: XBONEpr-0106
 • Váha: 0.20kg
11,99€
19,99€
Cena vo vernostných bodoch: 1500

Vitajte vo svete dobrodružstva!

Super Lucky’s Tale je milá, hravá platformovka pre všetky vekové skupiny, ktorá sleduje Luckyho, vždy optimistického, energického a roztomilého hrdinu, na výprave za vnútornou silou v snahe pomôcť svojej sestre zachrániť Book of Ages od Jinxa. Jinx je intrigánsky a záhadný zloduch, ktorý sa snaží zmeniť svet. Ale prečo vlastne?

Špecifikácie hry:

 • Príjemná cesta plná milých postavičiek
  Počas svojej cesty stretnete zábavnú zbierku priateľov i súperov. Lucky musí konfrontovať podlých Kitty Litter, Jinxove nezbedné deti – zloduchov samoukov, ktorí možno Jinxove plány nechápu celkom správne. Na svojej ceste Lucky stretáva aj priateľov a spojencov. Stretáva zablúdených yetiov, duchov, dedinu farmárskych červov a iných farebných priateľov obývajúcich Book of Ages.
 • Nepredvídateľné výzvy
  Otestujte svoje schopnosti v minihrách s karnevalovými atrakciami a na napínavých dráhach s prekážkami. Navyše vás vtedy, keď to najmenej čakáte, prekvapia úrovne Jinx Levels, v ktorých sa Lucky zapojí do neľútostnej hry na život a na smrť. Preskúmajte skryté tajomstvá nových svetov s Luckyho charakteristickými pohybmi. Ponorte sa do nečakaných líščích nôr alebo vyskúšajte diabolské úrovne s výzvou s posúvaním do strany, vďaka ktorým si odomknete ďalšie odmeny.
 • Dobrodružstvo pre všetky vekové skupiny
  Vráťte sa do éry klasických platformoviek s výzvami, ktoré si vychutnajú hráči všetkých úrovní zručností a všetkých vekových skupín.
 • Podporuje Xbox Play Anywhere (digitálna verzia)
  Hrajte presne tam kde ste prestali na inom Xbox One alebo Windows 10 PC, vezmite so sebou všetky uložené pozície, prídavky do hry a achievementy.

XBOX SALE

Hry
Odporúčaný vek7+
LokalizáciaSK titulky/Angličtina
ŽánerPlatformovka
GETGAME.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe, personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme pre vás relevantné ponuky a produkty. Aby ste využili náš eshop s najvyšším komfortom, umožnite prosím prijímanie COOKIES na našej stránke.