Menu
Nákupný košík

The Falconeer (Day One Edition)

The Falconeer (Day One Edition)
The Falconeer (Day One Edition)
The Falconeer (Day One Edition)
The Falconeer (Day One Edition)
-11 % 2-3 dni
The Falconeer (Day One Edition)
The Falconeer (Day One Edition)
The Falconeer (Day One Edition)
The Falconeer (Day One Edition)
The Falconeer (Day One Edition)
 • Sklad: 2-3 dni
 • Vernostné body: 40
 • Model: XS-0002
 • Váha: 0.20kg
39,99€
44,99€
Cena vo vernostných bodoch: 4000

V hlbinách víria generácie jedovatých rozhodnutí a zrád, zatiaľ čo frakcie zbroja proti sebe.

Hrajte ako falconeer (jazdec na sokolovi) a vzneste sa vysoko do oblakov na krídlach silného operenca. Odhaľte tajomstvo stratené v mori a pridajte sa k rôznym frakciám a klanom roztrúseným po záhadnom svete Great Ursem, alebo bojujte proti nim. Využite výhody niekoľkých tried falconeerov s individuálnymi štatistikami, zbraňami a vtákmi, ktoré si môžete vylepšiť vďaka víťazstvám v bitkách, splneným úlohám, odhaleným tajomstvom či aplikáciou mutagénov a zaklínadiel. Pomocou oceánskej termiky a energii sa potápajte, preklápajte a manévrujte a získajte výhodu.

Falconeer je letecká bojová hra v otvorenom svete, ktorá obsahuje rýchle a brutálne stíhacie súboje a hlboký prieskum neuveriteľného otvoreného fantasy prostredia nielen nad oblakmi, ale aj medzi vlnami aj v zatopených morských hlbinách.

Špecifikácie hry:

 • Objavujte a lietajte: Great Ursem je prastaré miesto plné krásne detailných lokácií, ktoré môžete hľadať a objavovať, a to nielen nad oblakmi, ale aj pod vlnami. Objavte pozostatky poriadku a civilizácie, ako aj nebezpečné pobrežia plná pokladov, pirátov, stratenej technológie a úžasných tvorov.
 • Rýchle a brutálne stíhacie súboje: Súboje v hre Falconeer sú rýchle, brutálne a ničivé. Jedinečné schopnosti jednotlivých operencov ponúkajú bezkonkurenčnú úroveň ovládania a pohyblivosti a umožňujú epické súboje s nepriateľmi, ako sú War Falcons, Weaver Dragons, Mantarays a Razorbeetles.
 • Frakcie: Bohatí a mocní používajú letecké flotily a falconeerov na ochranu svojho majetku, zatiaľ čo medzi chudobnými a ušlápnutými bujnie revolúcia a nepokoje. Pridajte sa k svojej frakcii a vyrážajte na misie, ktoré môžu zmeniť osud vašich druhov aj ten váš.
 • Epické príbehy pre viacerých hráčov: Vyberte si jedinečný príbeh o začiatku svojej postavy a vybudujte nerozlučné puto medzi hráčom a jeho vtákom v jednej z niekoľkých hrateľných kampaní, ktoré sa točia okolo sveta plného vedľajších úloh a voľného prieskumu, ktorý si nebudete chcieť nechať ujsť!
 • Vylepšená krídla: Kupujte si nové zbrane, zbroje, kozmetické predmety a mutagény a zdokonaľte svojho opereného druha, nech to stojí, čo to stojí.

Day One edition obsahuje naviac:

 • obojstranný inlay
 • obrázok s 3D efektom
 • sadu nálepiek
Hry
Odporúčaný vek7+
LokalizáciaAngličtna
ŽánerAkčný
GETGAME.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe, personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme pre vás relevantné ponuky a produkty. Aby ste využili náš eshop s najvyšším komfortom, umožnite prosím prijímanie COOKIES na našej stránke.