Menu
Nákupný košík

The Falconeer (digitálny kód)

The Falconeer (digitálny kód)
The Falconeer (digitálny kód)
The Falconeer (digitálny kód)
The Falconeer (digitálny kód)
The Falconeer (digitálny kód)
The Falconeer (digitálny kód)
The Falconeer (digitálny kód)
The Falconeer (digitálny kód)
The Falconeer (digitálny kód)
 • Sklad: Skladom
 • Vernostné body: 35
 • Model: XS-0002DK
 • Váha: 0.20kg
35,00€
Cena vo vernostných bodoch: 3500

Kód je možné poslať formou: sms správy alebo emailom

Na hranie hry je potrebné jej prvotné stiahnutie z Xbox LIVE

V hlbinách víria generácie jedovatých rozhodnutí a zrád, zatiaľ čo frakcie zbroja proti sebe.

Hrajte ako falconeer (jazdec na sokolovi) a vzneste sa vysoko do oblakov na krídlach silného operenca. Odhaľte tajomstvo stratené v mori a pridajte sa k rôznym frakciám a klanom roztrúseným po záhadnom svete Great Ursem, alebo bojujte proti nim. Využite výhody niekoľkých tried falconeerov s individuálnymi štatistikami, zbraňami a vtákmi, ktoré si môžete vylepšiť vďaka víťazstvám v bitkách, splneným úlohám, odhaleným tajomstvom či aplikáciou mutagénov a zaklínadiel. Pomocou oceánskej termiky a energii sa potápajte, preklápajte a manévrujte a získajte výhodu.

Falconeer je letecká bojová hra v otvorenom svete, ktorá obsahuje rýchle a brutálne stíhacie súboje a hlboký prieskum neuveriteľného otvoreného fantasy prostredia nielen nad oblakmi, ale aj medzi vlnami aj v zatopených morských hlbinách.

Špecifikácie hry:

 • Objavujte a lietajte: Great Ursem je prastaré miesto plné krásne detailných lokácií, ktoré môžete hľadať a objavovať, a to nielen nad oblakmi, ale aj pod vlnami. Objavte pozostatky poriadku a civilizácie, ako aj nebezpečné pobrežia plná pokladov, pirátov, stratenej technológie a úžasných tvorov.
 • Rýchle a brutálne stíhacie súboje: Súboje v hre Falconeer sú rýchle, brutálne a ničivé. Jedinečné schopnosti jednotlivých operencov ponúkajú bezkonkurenčnú úroveň ovládania a pohyblivosti a umožňujú epické súboje s nepriateľmi, ako sú War Falcons, Weaver Dragons, Mantarays a Razorbeetles.
 • Frakcie: Bohatí a mocní používajú letecké flotily a falconeerov na ochranu svojho majetku, zatiaľ čo medzi chudobnými a ušlápnutými bujnie revolúcia a nepokoje. Pridajte sa k svojej frakcii a vyrážajte na misie, ktoré môžu zmeniť osud vašich druhov aj ten váš.
 • Epické príbehy pre viacerých hráčov: Vyberte si jedinečný príbeh o začiatku svojej postavy a vybudujte nerozlučné puto medzi hráčom a jeho vtákom v jednej z niekoľkých hrateľných kampaní, ktoré sa točia okolo sveta plného vedľajších úloh a voľného prieskumu, ktorý si nebudete chcieť nechať ujsť!
 • Vylepšená krídla: Kupujte si nové zbrane, zbroje, kozmetické predmety a mutagény a zdokonaľte svojho opereného druha, nech to stojí, čo to stojí.
  Hry
  Odporúčaný vek7+
  LokalizáciaAngličtna
  ŽánerAkčný
  GETGAME.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe, personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme pre vás relevantné ponuky a produkty. Aby ste využili náš eshop s najvyšším komfortom, umožnite prosím prijímanie COOKIES na našej stránke.