Menu
Nákupný košík

Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint (Ultimate Edition)

Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint (Ultimate Edition)
Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint (Ultimate Edition)
Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint (Ultimate Edition)
Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint (Ultimate Edition)
Nie je skladom
Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint (Ultimate Edition)
Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint (Ultimate Edition)
Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint (Ultimate Edition)
Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint (Ultimate Edition)
Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint (Ultimate Edition)
 • Sklad: Nie je skladom
 • Vernostné body: 80
 • Model: XBONEpr-0148UE
 • Váha: 0.20kg
79,99€
Cena vo vernostných bodoch: 8000

Tentoraz bez briefingu

Akýkoľvek kontakt bol stratený. Súostrovie Auroa je domovom spoločnosti Skell Technology, ktorá sa špecializuje na high-tech. Vaľa jednotkaje tam poslaná na pozorovaciu misiiu, avšak vaše helikoptéry śu zostrelené: Skell Tech sa dostal do nesprávnych rúk. Vlci, smrteľná bývalá americká vojenská jednotka, sa dostala na ostrov. Pod vedením vášho bývalého brata v zbroji, plukovníka Cole D. Walkera, preprogramovali drony na zabíjacke stroje a sú pripravení ich použiť bez ohľadu na obete.

Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint je vojenská strieľačka odohrávajúca sa v rôznorodom, nepriateľskom a tajomnom otvorenom svete, ktorý si môžete zahrať sólo alebo v štvorčlennom družstve. Zranený, bez podpory, stratený a lovený ex-duchmi, musíte bojovať, aby ste prežili. Vyberte si tie správne spojenectvá a rozhodnite sa, ako sa zbavíte svojho najťažšieho nepriateľa.

Špecifikácie hry:

 • Objasnite mystériu súostrovia - Preskúmajte Aurou, domov obrovskej Skell technológie spoločnosti Silicon Valley, a to na a aj mimo cesty, vo vzduchu, na zemi a na mori. Ponorte sa do tajomného miesta, kde sa väčšina architektonicky vyspelých budov stretne s najdivokejšou a najnebeznejšou prírodou. Od najvyšších fjordov a zasnežených vrcholov až po najhlbšie močiare sa stretnete s rôznymi frakciami - od Skellers po Homesteaders až po Outcasts - všetko bude mať vplyv na Vašu misiu. Čo sa stalo s Jace Skellom? Kto ťahá za nitky? Nájdite pravdu!
 • Porazte svojich bývalých bratov v zbroji - Čeľte svojich najťažších nepriateľov, Vlkov, smrteľnú bývalú americkú vojenskú jednotku, ktorá je pripravená použiť najúčinnejšie stroje na zabíjanie. Vlci boli kedysi vami. Majú rovnaký tréning a skúsenosti ako vy. Vládnu nad súostrovým Auroa, pričom kontrolujú najdôležitejšie zdroje ostrova: drony. Vedie ich bývalý brat v zbroji, plukovník Cole D. Walker, takže nebudete mať inú možnosť ako čeliť svojmu bývalému spoločníkovy.
 • Bojujte ako skutočný Ghost za nepriateľskou líniou - Otestujte si svoje schopnosti prežitia a prispôsobte sa rôznym terénom Auroi. Strmé svahy, hromadiace sa zranenia a únava sú pre vás nové výzvy. Nastavte si svoj tím spolu so svojimi spoluhráčmi, spravujte svoje vybavenie, triedy a zbrane vo svojom tábore a dolaďte svoje stratégie. Keď ste zranený v bitke, budete musieť prísť na bezpečné miesto na liečbu. Použite nové nástroje, ako je mini dron, ktorý Vám umožní synchronizovať streľbu na niekoľko cieľov, a to aj keď hráte sólo.
 • Prispôsobte si svojho Ghost a užite si slobodnú voľbu v hre - Vytvorte si svoju postavu a vyberte si medzi tisíckami kombinácií prispôsobení na vytvorenie dokonalého Ghosta. Zbierajte materiály zo sveta, vytvárajte a vylepšujte svoje zbrane s viacerými kombináciami a prispôsobujte svoju výzbroj s cieľom prispôsobiť si vášho duch na akúkoľvek situáciu a herný štýl. Experimentujte s úplne novým systémom, ktorý vám dá viac šancí poraziť svojich nepriateľov. Chcete útočiť? Môžete ísť ako blázon. Chcete hrať ako sniper? Môžete získať špeciálnu muníciu, ktorá vám poskytne väčší dosah a presnosť. Takže môžete hrať stealthz s triedou Panther a použiť dymovú bombu, aby ste sa dostali preč od svojich nepriateľov. Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint je o vašej voľbe, o tom, ako sa pobaviť.
 • Užívajte si skutočné prvotriedne zdielanie zážitku a najlepší endgame obsah - Akokoľvek sa rozhodnete hrať, v Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint si vždy zachovávate rovnakú postavu: rovnaké prispôsobenia, rovnaké zbrane a vlastnosti. Zlepšujete svoju progresiu v oboch našich módoch PvE a PvP. Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint je skutočne spoločenský zážitok. Nájdite svojich priateľov v novom sociálnom HUB-e, spoločne si zahrajte kampaň alebo vstúpte do arény PvP, aby ste si zahrali intenzívny zápas 4v4. Dobrodružstvo tu nekončí! Hra bude aktualizovaná a podporovaná roky po spustení. Nové príbehy budú rozširovať príbeh ďalej, nové funkcie budú aj naďalej pridávané, a nové triedy a možnosti hry budú k dispozícii pre hráčov, rovnako ako udalosti a zbrusu nový typ endgame obsahu: Raids.

Ultimate edition obsahuje:

 • Hru Tom Clancy’s Ghost Recon: Breakpoint
 • 3 dni skorší prístup do hry
 • Prísup k obsahu Season Passu na 1 rok
 • Od vydania prístupnú misiu Siren’s Call
 • Special Operation Forces Pack
 • Prísup k misiám Deep State a Transcendence po ich vydaní
 • *korší prístup k trom povolaniam
 • XP Boostre a Skell Credits Pack
 • Survivor Pack
 • Sacred Land Pack
 • Off-Road Pack
Hry
Odporúčaný vek18+
LokalizáciaAngličtina / CZ titulky
ŽánerAkčný
GETGAME.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe, personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme pre vás relevantné ponuky a produkty. Aby ste využili náš eshop s najvyšším komfortom, umožnite prosím prijímanie COOKIES na našej stránke.