Menu
Nákupný košík

WWE 2K22 (digitálny kód)

WWE 2K22 (digitálny kód)
WWE 2K22 (digitálny kód)
WWE 2K22 (digitálny kód)
WWE 2K22 (digitálny kód)
WWE 2K22 (digitálny kód)
WWE 2K22 (digitálny kód)
WWE 2K22 (digitálny kód)
WWE 2K22 (digitálny kód)
WWE 2K22 (digitálny kód)
 • Sklad: Skladom
 • Vernostné body: 40
 • Model: XS-0049DK
 • Váha: 0.20kg
40,00€
Cena vo vernostných bodoch: 4000

Kód je možné poslať formou: sms správy alebo emailom. Na hranie hry je potrebné jej prvotné stiahnutie z Xbox LIVE

WWE 2K sa vracia so všetkými funkciami, ktoré zvládnete! Nechajte sa vytrhnúť z tribúny a zasiahnite s úplnou kontrolou nad svetom WWE. Zhoďte tie najväčšie a najrealistickejšie vyzerajúce superhviezdy a legendy WWE. Prežite znova kľúčové momenty ikonickej kariéry Rey Mysterio v 2K Showcase. Udrieť tak tvrdo nebolo nikdy také ľahké!

Špecifikácie hry:

 • Nový dizajn herného enginu a nové ovládanie. Všetky funkcie, ktoré dokážete zvládnuť - Skočte do ringu a udrite s kompletnou kontrolou nad svetom WWE.
 • Možno až príliš úderná hra - Zasadiť tak tvrdý úder nikdy nebolo také ľahké. Všetko od ovládania po strhujúcu grafiku bolo prepracované a pôsobí tak realisticky, ako keby ste stáli pri ringu WrestleMania.
 • Ovládajte superhviezdy WWE a CLASSIC LEGENDS - Vykonávajte skoky, kopy a dorážačky s tými najväčšími a najrealistickejšími superhviezdami a legendami WWE: The Rock, Sasha Banks, Goldberg, Stone Cold Steve Austin, Brock Lesnar a ďalší.
 • Prebojujte sa k hviezdnej sláve - Oslávte kľúčové okamihy z ikonickej kariéry Rey Mysteria v rámci 2K Showcase. Booyaka!
 • Predstavujeme MyGym - Je na vás, aby ste rozhodovali ako generálny manažér WWE. Kočírujte Raw, Smackdown, NXT či NXT UK a zostavte ultimátnu súpisku Superstars a Legends WWE. Potom súťažte proti konkurenčným manažérom a vybudujte tú najväčšiu značku vo svete WWE. Staňte sa špičkovou show pomocou napínavých súperov, prehnaných typov zápasov, stretov počas šampionátov, platením súťaží a neustále silnejúcim pretekom v zbrojení o arény a publikum. Akonáhle si pripravíte scénu, hrajte ako Superstar, zasahujte ako manažér alebo rozhodujte zo zákulisia – voľba je na vás!
 • Tvorte pre seba, zdieľajte so svetom - Creation Suite je späť a lepší ako kedykoľvek predtým. Buďte sami sebou alebo niekým iným. A potom vstúpte do ringu – kedykoľvek a kdekoľvek na svete.
 • Šplhajte po rebríčku WWE - Vydajte sa nie na jedno, ale na dve dobrodružstvá MyCAREER s jedinečnými mužskými a ženskými príbehovými linkami, ktoré vám umožnia zvoliť si cestu ako nikdy predtým.
 • Dajte dohromady vlastnú frakciu - Prvýkrát v sérii vám úplne nový MyFACTION umožní vytvoriť frakciu, ktorá sa vyrovná nWo. Zbierajte, spravujte a vylepšujte Superstars WWE, s týždennými udalosťami a pravidelnými aktualizáciami!


Hry
Odporúčaný vek15+
LokalizáciaAngličtina
ŽánerBitky
GETGAME.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe, personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme pre vás relevantné ponuky a produkty. Aby ste využili náš eshop s najvyšším komfortom, umožnite prosím prijímanie COOKIES na našej stránke.