Menu
Nákupný košík

Xbox Game Pass 3 mesiace

Xbox Game Pass 3 mesiace
Hot
Xbox Game Pass 3 mesiace
  • Sklad: Skladom
  • Vernostné body: 30
  • Model: XBP-0033
  • Váha: 0.20kg
30,00€
Cena vo vernostných bodoch: 3000

Viac je viac. Taká je matematika. Viac ako 100 skvelých hier, nekonečné hranie.

Jeden nízky mesačný poplatok
Vychutnávajte si neobmedzený prístup k viac ako stovke skvelých titulov pre konzoly Xbox One a Xbox 360 len za 6 € na mesiac vrátane obľúbených hier, ako napríklad Halo 5: Guardians, Payday 2, NBA 2K16 a LEGO Batman. Vďaka množstvu hier, ktoré môžete objaviť a stiahnuť si, nebude hranie v Xboxe nikdy rovnakým.​

Vždy niečo nové na hranie
​Hrajte hry z viacerých žánrov, od akčných adventúr a obľúbených rodinných titulov po strieľačky, športové hry, hlavolamy a pod. Vďaka novým titulom, ktoré sa pridávajú každý mesiac, si vždy budete môcť vybrať z veľkého množstva skvelých hier.

Sťahujte a hrajte plnohodnotne
Sťahujte hry priamo do konzoly a hrajte online alebo offline plnohodnotne a bez problémov so streamovaním alebo pripojením. Či už ide o nový príbeh, ktorý vás pohltí, alebo stará cesta, ktorou sa chcete znova vydať, prežívajte hry tak, ako to zamýšľali ich autori.

Zľavy na hry pre Xbox One
Máte radi niektorú hru pre Xbox One a chcete ju vlastniť? Zaujímate sa o doplnok alebo predplatné Season Pass pre titul, ktorý hráte v katalógu Xbox Game Pass? Ušetrite 20 % pri nákupe hier pre Xbox One a 10 % pri nákupe všetkých súvisiacich doplnkov, ale iba kým je základná hra v katalógu. Hry pre Xbox 360 nespĺňajú podmienky zľavy.

GETGAME.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe, personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme pre vás relevantné ponuky a produkty. Aby ste využili náš eshop s najvyšším komfortom, umožnite prosím prijímanie COOKIES na našej stránke.