Menu
Nákupný košík

Xbox Mini Fridge

Xbox Mini Fridge
Xbox Mini Fridge
Xbox Mini Fridge
Xbox Mini Fridge
Novinka -21 %
Xbox Mini Fridge
Xbox Mini Fridge
Xbox Mini Fridge
Xbox Mini Fridge
Xbox Mini Fridge
 • Sklad: Skladom
 • Vernostné body: 110
 • Model: XSP-0032
 • Váha: 2.50kg
109,99€
139,99€
Cena vo vernostných bodoch: 11000
Tento produkt má doručenie zadarmo

Xbox Mini Fridge je štýlový chladiaci box pre nadšených hráčov Dlho očakávaná herná konzola Xbox Series X dorazila v pomerne kontroverznom dizajne, ktorý rozdeľuje hernú komunitu na zhruba dve rovnako veľké skupiny. Jedna je z vyhotovenia nadšená, druhá prirovnáva nový Xbox ku chladničke. A práve to bolo znamenie pre Microsoft, že skutočne nechal vyrobiť štýlový chladiaci box Xbox Mini Fridge. Nejde síce priamo o chladničku, ale o termoelektrické zariadenie schopné vychladiť obsah o zhruba až o 20 °C voči okoliu.

Chlaďte so štýlom: Mini chladiaci box Xbox Series X Viete, že k vašej hernej stanici Xbox môžete zladiť aj unikátny chladiaci box? V exkluzívnom matne čiernom prevedení, ktorým pripomína Xbox, si tak môžete vychladiť obľúbené nápoje aj menší snack na cestách. Box má v sebe vetrák, ktorý pomáha znižovať jeho vnútornú teplotu.

Chladí aj v úspornom režime: Chladiaci box môžete prevádzkovať v niekoľkých režimoch. V ECO móde síce znižuje vnútornú teplotu o niečo pomalšie, ale má nižšiu spotrebu elektrickej energie. V „MAX režime“ oveľa rýchlejšie. Je ale energeticky náročnejšia. A tiež hlučnejšia.

Dizajnové doplnky: Dvoma tlačidlami na boku je možné zapnúť / vypnúť štýlové zelené svetlo, aktivovať je možné tiež podsvietenie bieleho loga X umiestneného v prednej časti zariadenia. Pre nápoje a potraviny sú k dispozícii dve vyberateľné vnútorné police, na občerstvenie slúži pár vyberateľných dverných políc.

Zvládne aj nabíjanie vášho mobilného zariadenia: Do elegantného matne čierneho boxu môžete vložiť až 12 plechoviek vášho obľúbeného nápoja. V balení sú tiež káble pre pripojenie zariadenia do siete, alebo pre jeho prevádzku v automobile. K dispozícii vám bude aj USB port na nabíjanie externých prístrojov (ak je box zapojený do elektrickej siete).

Vlastnosti produktu:

 • Oficiálne licencovaný produkt
 • Zapája sa buď do štandardnej elektrickej zásuvky v stene alebo do automobilovej zásuvky DC 12V (káble sú súčasťou balenia)
 • Prenosný termoelektrický chladič s objemom 10 l pre domáce použitie alebo použitie vo vozidle
 • Pojme až 12 plechoviek (o objeme 500 ml)
 • Disponuje 2 policami na občerstvenie
 • Horná časť chladničky a logo Xbox sa rozsvieti pomocou jednotlivých vypínačov
 • 5V 2,1A USB port na predných dverách pre nabíjanie
 • Chladí predmety až o 20 °C pod okolitú teplotu

Rozmery:

Vonkajšie: 18" x 9" x 9" (462 mm x 232 mm x 232 mm)
Interiér: 13,2” x 6,8” x 6,8” (337 mm x 174 mm x 175 mm)


GETGAME.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe, personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme pre vás relevantné ponuky a produkty. Aby ste využili náš eshop s najvyšším komfortom, umožnite prosím prijímanie COOKIES na našej stránke.