Menu
Nákupný košík

Tiny Tina's Wonderlands

Tiny Tina's Wonderlands
Tiny Tina's Wonderlands
Tiny Tina's Wonderlands
Tiny Tina's Wonderlands
-14 % 2-3 dni
Tiny Tina's Wonderlands
Tiny Tina's Wonderlands
Tiny Tina's Wonderlands
Tiny Tina's Wonderlands
Tiny Tina's Wonderlands
  • Sklad: 2-3 dni
  • Vernostné body: 60
  • Model: XBONEpr-0209
  • Váha: 0.20kg
59,99€
69,99€
Cena vo vernostných bodoch: 6000

Gearbox predstavuje Tiny Tina's Wonderlands! V tomto veľkolepom looter shooter fantasy žánru si hráči môžu vytvárať a upravovať svojich vlastných hrdinov z viacerých tried a s nimi drancovať, strieľať, kosiť a vrhať sa na bizarné príšery alebo do dungeonov plných pokladov, v snahe zastaviť tyranského Dragon Lorda. Guľky, mágia a obrovské meče sa stretávajú v chaotickom fantasy svete, ktorý oživila nepredvídateľná Tiny Tina, ktorá vytvára jeho pravidlá, mení svet za behu a vedie hráča na ich ceste.

Špecifikácie hry:

  • NEPREDSTAVITEĽNÝ FANTASY SVET: Tiny Tina je váš neusporiadaný sprievodca neobyčajnou ríšou, kde pravidlá platia len zriedka. Preskúmajte majestátne mestá, pusté hubové lesy, pevnosti a ďalšie, to všetko spája obrovský svet podsvetia.
  • PERSONALIZUJTE SVOJHO HRDINU: Vytvorte si vlastného hrdinu s rozsiahlym systémom viacerých tried, ktorý vám umožní kombinovať šesť jedinečných stromov zručností znakov, všetky s vlastnými úžasnými schopnosťami. Zvyšujte úroveň, zdokonaľujte svoju stavbu, rozširujte svoj arzenál a staňte sa ultimátnym Fatemakerom.
  • ZBRANE, KÚZLA A ĎALŠIE: Porazte zlo devastačnými kúzlami, silnými zbraňami a jedinečnými akčnými schopnosťami vo frenetických bitkách z pohľadu prvej osoby. Využite svoju palebnú silu na porazenie légií nepriateľov, vrátane smiešne hovoriacich kostlivcov, suchozemských žralokov a kolosálnych bossov.
  • FANTASTICKÁ ZÁLOHA CHARAKTEROV: K zážitkom sa vám pridávajú tvrdohlavý kapitán Valentine (Andy Samberg) a robotou posadnutá pravidlami Frette (Wanda Sykes). Počas svojho pátrania po porážke Dračieho pána (Will Arnett) sa stretnete s partiou milých nezbedníkov-ako je Bardbarian ovládajúci lutnu a váš vlastný Fairy Punchfather-ktorí oživia tento farebný svet.
  • SPOJTE SA V CHAOTICKOM CO-OP: Vychutnajte si príbeh sólo alebo si založte party až s tromi priateľmi v bezproblémovom online multiplayeri alebo na miestnej rozdelenej obrazovke. Podeľte sa o korisť alebo sa poponáhľajte, aby ste získali čo najšikovnejšiu korisť - ako budete hrať, je len na vás!


Hry
Odporúčaný vek15+
LokalizáciaAngličtina
ŽánerAkčný
GETGAME.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe, personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme pre vás relevantné ponuky a produkty. Aby ste využili náš eshop s najvyšším komfortom, umožnite prosím prijímanie COOKIES na našej stránke.