Menu
Nákupný košík

Halo Infinite

Halo Infinite
Halo Infinite
Halo Infinite
Halo Infinite
-29 %
Halo Infinite
Halo Infinite
Halo Infinite
Halo Infinite
Halo Infinite
  • Sklad: Skladom
  • Vernostné body: 50
  • Model: XS-0033
  • Váha: 0.20kg
49,99€
69,99€
Cena vo vernostných bodoch: 5000

Staňte sa hrdinom

Legendárna séria hier Halo sa vracia s doteraz najrozsiahlejšou kampaňou Master Chiefa a prelomovými funkciami bezplatného hrania pre viacerých hráčov. Vždy sme verili v hrdinov. Teraz nastal čas stať sa jedným z nich. Keď už takmer strácame nádej a osud ľudstva visí na vlásku, Master Chief je pripravený čeliť najnemilosrdnejšiemu nepriateľovi, s akým kedy bojoval. Nasaďte si zbroj najväčšieho hrdinu bojujúceho za ľudstvo, prežite veľkolepé dobrodružstvo a preskúmajte obrovský rozsah sveta Halo.

Špecifikácie hry:

  • Hra pre viacerých hráčov: Legendárna hra pre viacerých hráčov zadarmo: Oslavovaná hra pre viacerých hráčov vo svete Halo sa vracia, je prepracovaná a zadarmo. Sezónne aktualizácie postupne rozvíjajú váš zážitok vďaka jedinečným udalostiam, novým režimom, mapám a obsahu zameranému na komunitu.
  • Aréna: Halo sa vracia k svojim koreňom so spravodlivými začiatkami, vybavením na mape a štvorčlennými tímami, ktoré ponúkajú dokonalú strieľačku v aréne.
  • Veľká tímová bitka: Vytvárajte nekonečné bojové možnosti kombinovaním bohatej škály zbraní, vozidiel a vybavenia, aby ste vo veľkom tíme zažili chaos a zábavu v celom spektre izolovaného sveta Halo.
  • Prispôsobenie Spartanov: Staňte sa Spartanom s jedinečnými vlastnosťami pomocou systému bohatého a hlbokého prispôsobenia hráčov. Získavajte a objavujte nové kozmetické položky jednoduchým hraním kampane alebo hry pre viacerých hráčov. Alebo získajte ešte viac kozmetických odmien, kúpte si Battle Pass, ktorý nikdy neuplynie, a odomykajte nový obsah vlastným tempom.
  • Hranie na konzolách rôznych generácií a rôznych platformách: Halo Infinite poskytuje úžasný zážitok na konzole Xbox One, Xbox Series aj počítačoch s ohromujúcou grafikou 4K a prvotriednou hrou pre rôzne platformy. Na konzole Xbox Series X a podporovaných počítačoch si navyše môžete vychutnať zlepšené funkcie, napríklad 120 snímok za sekundu a výrazne skrátené časy načítania, ktoré vytvárajú bezproblémové hranie a uvádzajú ďalšiu generáciu hier.


Hry
Odporúčaný vek15+
LokalizáciaAngličtina
ŽánerStrieľačka
GETGAME.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe, personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme pre vás relevantné ponuky a produkty. Aby ste využili náš eshop s najvyšším komfortom, umožnite prosím prijímanie COOKIES na našej stránke.