Menu
Nákupný košík

Hot Wheels Unleashed

Hot Wheels Unleashed
Hot Wheels Unleashed
Hot Wheels Unleashed
Hot Wheels Unleashed
-16 % Predobjednávka
Hot Wheels Unleashed
Hot Wheels Unleashed
Hot Wheels Unleashed
Hot Wheels Unleashed
Hot Wheels Unleashed
  • Sklad: Predobjednávka
  • Vernostné body: 42
  • Model: XS-0019
  • Váha: 0.20kg
41,99€
49,99€
Cena vo vernostných bodoch: 4200

Nastal čas rozbehnúť zábavu! Rýdza radosť z pretekov! Zbierajte najúžasnejšie autá na svete, budujte šialené trate a súťažte v tých najnapínavejších pretekoch!

Špecifikácie hry:

  • Riaďte autá svojich snov! - Čakajú na vás tie najúžasnejšie, najrýchlejšie a najjednoduchšie dodávky a neuveriteľné výkonné autá. Sadnite si za volantom celého radu vozidiel s vlastnou osobnosťou a štyrmi, rôznymi vlastnosťami a úrovňami vzácnosti. To najlepšie zo sveta Hot Wheels je tu! Ukážte, že ste tí najlepší, a odomknite si prémiová autá a mimoriadne predmety a vďaka kozmetickému redaktorovi zo svojho auta urobíte odlišné majstrovské dielo.
  • Závoďte tak, ako by vás všetci sledovali! - Pripravte sa na rýdzu radosť a uveďte svoje jazdecké schopnosti! Driftujte ako profík, nabite si rýchlosť a preskakujte slučky, aby ste prekonali čas, ovplyvnili i samotnú gravitáciu! Trúfnete si na vedomie? Bum, jackpot: pretekajte bok po boku s kamarátom v lokálnom režime rozdelenej obrazovky pre 2 hráči alebo hráči až 12 hráčom online na hlavnej súťaži. Čím ťažšia výzva, tím slávnejší triumf!
  • Popustite uzdu kreativite! - Obrovské tematické ihriská sú pripravené na organizáciu strhujúcich zápasov. Bavte sa na trati i mimo nej vďaka tomuto nádhernému detailnému a interaktívnemu prostrediu, kde môže každý predmet hrať svoju úlohu a byť skutočnou súčasťou vášho okruhu! Môžete si dokonca postaviť pretekársku trať vo vlastnej izbe a upraviť priestor pomocou nábytku a predmetov, ktoré počas svojej cesty nájdete. A vďaka nesmierne výkonnému redaktorovi je tvorba tých najšialenejších tratí jednoduchosti ako fázy predtým! Otáčajte a naťahujte ikonické oranžové kúsky tratí a vytvorte si ich jedinečný dizajn, potom doplňte špeciálny urýchľovač, slučky, prekážky a exkluzívne interaktívne prvky a postavte si svoj závodný raj. Podeľte sa o svoje výtvory so svetom alebo si použite bláznivé trate, ktoré vytvárajú ostatných hráčov.


Hry
Odporúčaný vekU (vhodné pre všetky vekové kategórie)
LokalizáciaAngličtina
ŽánerPreteky
Dátum vydania30.09.2021
GETGAME.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe, personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme pre vás relevantné ponuky a produkty. Aby ste využili náš eshop s najvyšším komfortom, umožnite prosím prijímanie COOKIES na našej stránke.