Menu
Nákupný košík

Zaklínač 3: Divoký hon (Edícia hra roku)

Zaklínač 3: Divoký hon (Edícia hra roku)
Zaklínač 3: Divoký hon (Edícia hra roku)
Zaklínač 3: Divoký hon (Edícia hra roku)
Zaklínač 3: Divoký hon (Edícia hra roku)
Hot -46 %
Zaklínač 3: Divoký hon (Edícia hra roku)
Zaklínač 3: Divoký hon (Edícia hra roku)
Zaklínač 3: Divoký hon (Edícia hra roku)
Zaklínač 3: Divoký hon (Edícia hra roku)
Zaklínač 3: Divoký hon (Edícia hra roku)
 • Sklad: Skladom
 • Vernostné body: 19
 • Model: PS4-0043GOTY
 • Váha: 0.20kg
18,99€
34,99€
Cena vo vernostných bodoch: 1900

Vstúpte do úlohy profesionálneho nájomného zabijaka príšer prenasledujúceho Dieťa z proroctva naprieč problémovým a morálne úplne odlišným fantazijným svetom.

Zaklínač: Divoký hon je RPG hra, ktorá ponúkne hráčom úplne otvorený svet novej generácie, ktorý si veľmi zakladá na prepracovanom príbehu, ktorý je zasadený do naozaj úžasného fantasy prostredia, plného zmysluplných volieb smerujúcich k zodpovedajúcim následkom. V hre Zaklínač: Divoký hon vstúpite do role Geralta z Rivie, profesionálneho zabijaka monštier, ktorý bol vyzvaný, aby našiel Dieťa zmieňované v Proroctve, ktoré sa nachádza nevedno kde v ohromnom otvorenom svete plnom obchodných miest, ostrovov obsadených pirátskymi Vikingami, nebezpečných horských priesmykov a zabudnutých jaskýň, čakajúcich na objavenie.

Špecifikácie hry:

Zahrajte si ako vysoko kvalifikovaný nájomný zabijak monštier
Trénovaní už od raného detstva a geneticky mutovaní tak, aby dokázali získať nadprirodzené schopnosti, silu a reflexívne reakcie - zaklínači sú akousi nedôveryhodnou protirovnováhou k svetu zamorenom monštrami, v ktorom žijú.

 • Pripravte svojich nepriateľov o život ako profesionálny lovec monštier tými najdesivejšími spôsoby za pomoci radu vylepšitelných zbraní, najrôznejších elixírov a bojovej mágie.
 • Staňte sa lovcom široko rozmanitých exotických monštier, počnúc divošskými beštiami zakrádajúcimi sa horskými priesmykmi a končiac ľstivými predátormi s nadprirodzenými schopnosti číhajúcim v tieňoch husto obývaných miest.
 • Investujte získané odmeny pre vylepšenie svojej výzbroje a nakupujte brnenie robené priamo vám na mieru alebo si stavte na konský závod, zahrajte si ľubovoľnú kartovú hru či sa zúčastnite pestného súboja a pokúste sa tak vyhrať ešte viac. Noc v Zaklínačovi prináša mnoho ďalších potešení ...

Objavujte mravne odlišný otvorený fantasy svet
Navrhnutý tak, aby ponúkol hráčom nekonečné dobrodružstvo, masívny otvorený svet Zaklínača utvára úplne nové štandardy ohľadom veľkosti, hĺbky a komplikovanosti herného sveta.

 • Prejdite krížom krážom fantasticky otvorený svet: objavujte už dávno zabudnuté ruiny, jaskyne a vraky lodí, v mestách obchodujte s kupcami a trpaslíčimi kováčmi a lovte naprieč rozľahlými planinami, horskými pásmami a moriami.
 • Uzatvárajte dohody so zradnými generálmi, zákernými čarodejníkovi a skorumpovanými panovníkmi a poskytujte im tak temné a nebezpečné služby.
 • Robte rozhodnutia, ktoré svojou silou a charakterom prekračujú dobro či zlo a postavte sa ich ďalekosiahlym dôsledkom.

Dostihnite Dieťa Proroctva
Príjmite svoj doteraz najdôležitejší kontrakt a zaviažte sa tak vystopovať Dieťa proroctva, ktoré je kľúčom k záchrane či zničení tohto sveta.

 • Kým vojna zúri všade okolo, vašou úlohou je dostihnúť Dieťa proroctva - živá zbraň moci, ktorého existencia bola predpovedaná starodávnymi elfskými legendami.
 • Vzoprite sa zúrivým vládcom, duchom ovládajúcim divokú prírodu a v neposlednom rade tiež skrytej hrozbe zo záhrobia - všetkým, ktorí sú pevne odhodlaní ovládať tento svet.
 • Staňte sa strojcom svojho osudu vo svete, ktorý možno ani nestojí za záchranu.

Hra novej generácie ako sa sluší a patrí

 • REDengine 3, ktorý bol vytvorený exkluzívne pre hardvér novej generácie, činí svet Zaklínača až neuveriteľne organickým a vizuálne prepracovaným do tých najjemnejších detailov.
 • Dynamické počasie a denné / nočné cykly ovplyvňujú správanie obyvateľov miest a divokých monštier.
 • Bohatý na voľby priamo ovplyvňujúce príbehovú líniu a to v hlavných i vedľajších zápletkách, je tento obrovský otvorený svet ovplyvňovaný hráčom viac než kedykoľvek predtým.

Zaklínač 3: Divoký Hon (Edícia Hra Roku) obsahuje naviac:

 • Datadisky Srdce z Kameňa a O Víne a Krvi, ktoré ponúkajú viac ako 50 hodín dodatočných príbehov, nové herné mechaniky a nové oblasti, ktoré rozšíria herný svet o viac ako tretinu.
 • Prístup ku kompletnému doposiaľ vydanému obsahu vrátane zbraní, výzbroje, vedľajších úloh, herných režimov a nových Gwintových kariet.
 • Všetky technické, či grafické aktualizácie a tiež nové užívateľské rozhranie, ktoré bolo kompletne spracované na základe spätnej väzby od členov hernej komunity.
PLAYSTATION SALE
Hry
Odporúčaný vek18+
LokalizáciaJazyk: ENG/RO/PL Titulky: RO/CZ/HU/ENG/PL
ŽánerRPG
GETGAME.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe, personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme pre vás relevantné ponuky a produkty. Aby ste využili náš eshop s najvyšším komfortom, umožnite prosím prijímanie COOKIES na našej stránke.