Menu
Nákupný košík

Príslušenstvo

Vyskúšajte našu ponuku príslušenstva pre PS4! Od ovládačov PlayStation DUALSHOCK 4, cez slúchadlá kompatibilné s PS4 až po nabíjacie stanice DUALSHOCK - určite nájdete to, čo hľadáte.

Vylepšite si svoje dnešné nastavenie pomocou príslušenstva PS4!

Dokovacia stanica pre ovládače PS4 Dokovacia stanica pre ovládače PS4
2-3 dni
Sklad: 2-3 dni
Súčasné nabíjanie až dvoch gamepad AC adaptér v balení..
15,00€
Gumové krytky na analog páčky pre ovládače PS4 Gumové krytky na analog páčky pre ovládače PS4
1 týždeň
Sklad: 1 týždeň
Vyzerajú Vaše krytky na ovládači PS4 škaredo? Alebo sú pre Vaše prsty nepohodlné a chcete ich vymeniť? Nie je ľahšia cesta ako si krytky kúpiť nové a jednoducho ich vymeniť...
5,00€
GXT 243 PS4 Duo Charging Dock GXT 243 PS4 Duo Charging Dock
-23 % Nie je skladom
Sklad: Nie je skladom
Nabijete až 2 originálne ovládače pre PlayStation 4 súčasne, bez toho aby ste ich museli pripájať k systému PS4Špecifikácia produktu:Nabíja až 2 originálne ovládače PS4 súčasne Balenie obsahuje adaptér napájania: Nie je potrebné nechávať systém PS4 zapnutý z dôvodu nabíjania Skladujt..
22,99€ 29,99€
Sklad: Skladom
Digitus MHL kabel, passiv, micro USB B - HDMI A samec/samec, 3 m, HDMI 1.3, UL, pozlátené kontaktyUmožňuje pripojenie MHL kompatibilných zariadení k zobrazovaciemu zariadeniu s HDMI vstupomKonektor 1: HDMI A zástrčka Konektor 2: Micro USB B zástrčka Certifikované UL: UL2725 Prevedenie: Li..
4,99€
HDMI kábel, 1.4, 2m
Hot -50 %
Sklad: Skladom
Kvalitný prepojovací kábel na spojenie dvoch audio / video zariadení cez moderné HDMI rozhranie, ako je napríklad HD-DVD/BluRay prehrávač a LCD / Plazma televízor. Kábel je tienený, dokáže prenášať digitálny zvuk i obraz a podporuje digitání ochranu obsahu HDCP. Kábel má navyše integrovaný vysokorýc..
4,99€ 9,99€
HDMI kábel, 1.4, 3m
-42 %
Sklad: Skladom
Kvalitný prepojovací kábel na spojenie dvoch audio / video zariadení cez moderné HDMI rozhranie, ako je napríkladHD-DVD/BluRay prehrávač a LCD / Plazma televízor. Kábel je tienený, dokáže prenášať digitálny zvuk i obraz a podporuje digitání ochranu obsahu HDCP. Kábel má navyše integrovaný vysokorých..
6,99€ 11,99€
Logitech G29 Driving Force Racing Wheel Logitech G29 Driving Force Racing Wheel
-30 %
Sklad: Skladom
Keď herný volant, tak ten najlepší!Ste milovník / milovníčka rally, formúl alebo napríklad sériou Need for Speed, Gran Turismo či ďalších závodných hier? A chcete si svoje obľúbené hry užiť na maximum a dopriať si ten najlepší zážitok? Potom stavte na volant Logitech G29, ktorý patrí medzi herné..
279,99€ 399,99€
Prémiový 4-PIN adaptér slúdhadiel pre PS4/PC Prémiový 4-PIN adaptér slúdhadiel pre PS4/PC
Nie je skladom
Sklad: Nie je skladom
Umožňuje pripojenie slúchadiel s dvoma 3.5mm jack vidlicami (audio + mikrofón) do jedného portu jack 3.5mm 4-pin.Špecifikácie:Dĺžka kábla: 0,2m Kompatibilný s: PS4, PC, notebooky, smartphony Konektory: 2x 3.5mm jack (M) 3-pin -> 1x 3.5mm jack (F) 4-pin..
5,00€
PS Move Twin Pack PS Move Twin Pack
-12 % Nie je skladom
Sklad: Nie je skladom
Spoznajte nový rozmer hrania a dostaňte sa do centra hry s dvojicou bezdrôtových ovládačov Playstation Move. Tieto inovatívne ovládače sa vyznačujú ergonomickým dizajnom, aby vám dobre padli do ruky. Zároveň bezpečne dosiahnete svojimi prstami na všetky potrebné tlačidlá, takže budete vždy pripraven..
74,99€ 84,99€
Sony DualShock 4 Charging Station	Sony DualShock 4 Charging Station
Hot -12 % Nie je skladom
Sklad: Nie je skladom
Pomocou nabíjačky si zákazník môže nabiť až dva bezdrôtové ovládače DUALSHOCK®4 bez potreby ich pripojenia k platforme PS4™. Nabíjanie začne po jednoduchom osadení ovládača DUALSHOCK®4 do nabíjacieho konektora v kolíske a po jej pripojení do elektrickej siete.SUMMER SALE..
28,99€ 32,99€
Sony PlayStation DualShock 4 v2 (black) Sony PlayStation DualShock 4 v2 (black)
Hot -13 %
Sklad: Skladom
Zažite evolúciu v ovládaní hier na konzole PlayStation 4 s ovládačom Sony DualShock 4 Wireless Controller v2.V2 má zbrusu novú verziu dotykového panela so sveteľnou lištou umiestnenou hore a so štýlovým matným povrchom, spolu predstavujú ten najergonomickejší a najintuitivnejší spôsob hrania. Ok..
51,99€ 59,99€
Sony PlayStation DualShock 4 v2 (white) Sony PlayStation DualShock 4 v2 (white)
Hot Nie je skladom
Sklad: Nie je skladom
Zažite evolúciu v ovládaní hier na konzole PlayStation 4 s ovládačom Sony DualShock 4 Wireless Controller v2.V2 má zbrusu novú verziu dotykového panela so sveteľnou lištou umiestnenou hore a so štýlovým matným povrchom, spolu predstavujú ten najergonomickejší a najintuitivnejší spôsob hrania. Ok..
59,99€
Zobrazené 1 až 12 z 15 (2 stránok)
GETGAME.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe, personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme pre vás relevantné ponuky a produkty. Aby ste využili náš eshop s najvyšším komfortom, umožnite prosím prijímanie COOKIES na našej stránke.