Menu
Nákupný košík

Playstation Studios

Bloodborne (Game of the Year Edition) Bloodborne (Game of the Year Edition)
-33 %
Sklad: Skladom
Od Hidetaka Miyazakiho a FromSoftware, tvorcov legendárnych RPG Demon’s Souls, Dark Souls a Dark Souls 2 prichádza hra Bloodborne, úplne nová, akciou nabitá RPG prekypujúca nemilosrdnou, neutíchajúcou hrôzou, vyvinutá exkluzívne pre platformu PlayStation 4.Postavte sa čelom svojmu strachu pri hľ..
26,99€ 39,99€
Concrete Genie Concrete Genie
-33 %
Sklad: Skladom
Priveď maľovaním svoj svet k životuVyuži silu svojej predstavivosti a premeň znečistené ulice mesta Denska vo farebný priestor plný kreativity. Vži sa v tejto PS4 exkluzívnej akčnej adventúre do úlohy nápaditého teenagera Asha, zober svoj čarovný štetec a priveď maľovaním opustené mesto Denska k..
19,99€ 29,99€
Days Gone Days Gone
Hot -40 %
Sklad: Skladom
Tvoja motorka je tvojím záchranným lanom, bez ktorého nemáš v tomto strhujúcom akčnom dobrodružstve v rozľahlej a neľútostnej divočine šancu prežiť.Nasadni na motorku a hoď sa do boja vo smrtiacom post-pandemickej svete Ameriky. Máš schopnosti - a nervy - prežiť hrôzy zničeného sveta v tomto ohr..
29,99€ 49,99€
Death Stranding Death Stranding
-34 % 2-3 dni
Sklad: 2-3 dni
Cesta medzi životom a smrťouVydaj sa na výpravu za záchranou civilizácie v zničenom svete plnom nadprirodzených nebezpečenstiev. Hra prichádza od legendárneho tvorca hier Hidea Kojimu v novom koncepte otvoreného sveta pre PS4, v ktorom účinkujú Norman Reedus, Mads Mikkelsen, Léa Seydouxová a Lin..
32,99€ 49,99€
Death Stranding (Director’s Cut) Death Stranding (Director’s Cut)
-17 % 2-3 dni
Sklad: 2-3 dni
Cesta medzi životom a smrťouĽudia si vytvorili "Steny" a prispôsobili sa žitiu v izolácii. Death Stranding je kompletne nový typ akčnej hry, kde cieľom hráča je prepojiť izolované mestá a roztrieštenú spoločnosť. Hra je vyrobená tak, že prvky, vrátane príbehu a gameplayu, sú zviazané spolu témou "St..
49,99€ 59,99€
Demon's Souls
-44 %
Sklad: Skladom
Bluepoint Games prinášajú remake PlayStatioon klasiky Demon's Souls. Od základov kompletne prepracovaný a majstrovsky vylepšený remake predstavuje hrôzy temnej fantasy krajiny plnej hmly pre novú generáciu hráčov. Tí, ktorí už predtým čelili jej skúškam trápenia, môžu znova vyzvať temnotu v ohromujú..
44,99€ 79,99€
Detroit: Become Human Detroit: Become Human
-7 % 1 týždeň
Sklad: 1 týždeň
Čo z nás robí ľudí?Navštív Detroit roku 2038 – mesto omladené zavedením vysoko pokročilých androidov, ktorí sú tu len preto, aby slúžili ľudstvu. Ale to všetko sa zmení… Vži sa do kože troch odlišných androidov vo chvíli, keď tento prekrásny nový svet balansuje na okraji chaosu. Tvoje rozhodnut..
27,99€ 29,99€
Dreams Dreams
-25 %
Sklad: Skladom
Vstup do sveta neobmedzených možnostíHra Dreams je neobyčajným stále sa rozširujúcim herným svetom od cenami ovenčeného štúdia Media Molecule, ktoré navrhlo hry LittleBigPlanet a Tearaway, kde môžeš objavovať komunitne vytvárané hry z celého sveta ... a naučiť sa tvoriť svoje vlastné.Hra Dre..
14,99€ 19,99€
DriveClub DriveClub
Nie je skladom
Sklad: Nie je skladom
Pripravte sa na závodnú hru ako nikdy predtým! Vyvinutá exkluzívne pre PS4 štúdiom Evolution Studios, tímom, ktorý stojí za najpredávanejšou MotorStorm sériou, DRIVECLUB je celý len o Vás a Vašich priateľoch. Je o tímovej práci - o tom, ako každý bojuje za toho druhého a získavajú ceny spolu - a to ..
29,99€
Ghost of Tsushima Ghost of Tsushima
-40 % 2-3 dni
Sklad: 2-3 dni
​Na konci 13. storočia Mongolská ríša počas svojho dobyvateľského ťaženia na podmanenie si Východu zrovnala so zemou celé národy. Ostrov Tsushima je jediné, čo stálo medzi pevninou Japonska a masívnou flotilou mongolskej invázie na čele s nemilosrdným a prefíkaným generálom Khotun Khanom.Keď po ..
41,99€ 69,99€
Ghost of Tsushima (Director’s Cut) Ghost of Tsushima (Director’s Cut)
-13 % 2-3 dni
Sklad: 2-3 dni
Príbeh vás zavedie do čias Mongolskej ríše. Kruté boje o podmanenie si Východu krajiny vyhubili mnoho území, ale i životov. Samurajský bojovník Jin Sakai, jeden z posledných zo svojho klanu, sa vydá na nebezpečnú cestu, aby opäť navrátil ríši slobodu, stratený domov a pokoj pre svoj ľud. Jinovou naj..
69,99€ 79,99€
God of War God of War
Hot -7 %
Sklad: Skladom
Všetko sa zmení. Zažite vzostup nového poloboha.Boh vojny sa zmenil… a toto nie je Kratos, ktorého poznáte. Pri dych vyrážajúcom prerozprávaní známych príbehov na vás čakajú zložité a neznáme cesty. Pridajte sa ku Kratosovi pri jeho dobrodružstvách naprieč hĺbavou cestou rastu, násilia a úsilia..
27,99€ 29,99€
Zobrazené 1 až 12 z 51 (5 stránok)
GETGAME.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe, personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme pre vás relevantné ponuky a produkty. Aby ste využili náš eshop s najvyšším komfortom, umožnite prosím prijímanie COOKIES na našej stránke.