Menu
Nákupný košík

Trust

Sklad: Skladom
Nabijete až 2 originálne ovládače pre PlayStation 4 súčasne, bez toho aby ste ich museli pripájať k systému PS4Špecifikácia produktu:Nabíja až 2 originálne ovládače PS4 súčasne Balenie obsahuje adaptér napájania: Nie je potrebné nechávať systém PS4 zapnutý z dôvodu nabíjania Skladujt..
29,99€
GXT 247 Xbox One Duo Charging Dock GXT 247 Xbox One Duo Charging Dock
2-3 dni
Sklad: 2-3 dni
Dokovacia stanica pre nabíjanie ovládačov Xbox OneVlastnostiPre nabíjanie až 2 ovládačov Xbox One zároveň Súčasťou sú 2 NiMH batérie [2 × 1,200mAh]Obsah baleniaDokovacia stanica 2 x batérie Napájací adaptér Užívateľská príručka..
34,99€
Sklad: Skladom
Sada 4 palcových gripov pre váš ovládač Xbox Series pre extra úchop a kontrolu. Máte novú konzolu Xbox Series X alebo Xbox Series S? Vitajte v hraní novej generácie! Aby sa vám váš nový ovládač dobre uchopil, sú tu tieto Trust Thumb Grips. Táto sada má celkom 4 návleky z ktorých dvaja svietia v tme,..
11,99€
Trust GXT 250 Duo Charging Dock pre Xbox Series X/S Trust GXT 250 Duo Charging Dock pre Xbox Series X/S
-5 % 1 týždeň
Sklad: 1 týždeň
Nabíjajte až dva pôvodné herné ovládače súčasne; obsahuje dve nabíjateľné batérie.Vezmite si späť energiuUž sa nemusíte obávať vybitých ovládačov. Nabíjací dok Trust GXT 250 Duo pre Xbox Series X|S bude mať vaše ovládače vždy pripravené a nabité vďaka priloženým batériám a funkcii dvojitého nabíjani..
37,99€ 39,99€
Zobrazené 1 až 4 z 4 (1 stránok)
GETGAME.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe, personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme pre vás relevantné ponuky a produkty. Aby ste využili náš eshop s najvyšším komfortom, umožnite prosím prijímanie COOKIES na našej stránke.