Menu
Nákupný košík

Gears of War 4

Gears of War 4
Gears of War 4
Gears of War 4
Gears of War 4
-17 % 2-3 dni
Gears of War 4
Gears of War 4
Gears of War 4
Gears of War 4
Gears of War 4
 • Sklad: 2-3 dni
 • Vernostné body: 25
 • Model: XBONEpr-0064
 • Váha: 0.20kg
24,99€
29,99€
Cena vo vernostných bodoch: 2500

Začína nová sága jednej z najuznávanejších herných sérií v histórii. Potom, čo tesne unikli útoku na ich dedinu, JD Fenix a jeho priatelia Kait a Del, musia zachrániť tých, ktorých milujú a odhaliť zdroj monštruózneho nového nepriateľa. Gears of War 4 navracia sériu späť ku temnejšiemu pod tónu a napätiu, ako sme už mohli okúsiť v pôvodnej prvej hre. Hra bude obsahovať split-screen a online co-op, next generation mód Hordy určených pre 5ich hráčov, 60 FPS multiplayer a ohromujúce vizuály vďaka Unreal Enginu 4.

Špecifikácie hry:

 • Nový prýbeh, hrdinovia a nočnámora
  Prvá kapitola úplne novej "Gears" ságy vtiahne hráčov na epickú a nebezpečnú cestu cez divočinu planéty Sera. Bojujte za JD Fenixa - syna legendárneho hrdinu Marcusa Fenixa - ako sa vydáva, so svojimi priateľmi Kait a Delom, na zúfalú misiu nájdenia svojich blízkych  a konfrontovať hrôzostrašný novú hrozbu.
 • Nikdy nebojujte sami
  Hrajte co-op hru pre 2 hráčov online cez Xbox LIVE alebo v jednej miestnosti cez split screen. Druhý hráč si môže vybrať postavu Kait alebo Dela.
 • Bojujte v dynamických a smrteľných prostrediach
  Pripravte sa na divoké Windflares, ktoré odfúkajú krytie, ohýbajú vypálené strely a drasticky menia celé bojisko, čo vás prinúti meniť taktiku boja. S rastúcou intenzitou Windflares, sa každá konfrontácia s nepriateľom vyvinie do brutálneho boja o prežitia medzi Človekom a Monštrom.
 • Prerobená hrateľnosť krytia
  Nové pohyby na boj zblízka ako potiahnutie, kopnutie z preskoku a nové exekúcie za pomoci noža, zmenia každý kryt na príležitosť k útoku.
 • Brutálne nové zbrane
  Neuveriteľný arzenál nových zbraní zahrňuje Buzzkill a Dropshot, ktorý dokáže strielať aj za krytie z rôznych uhlov.
 • Najlepši Gears Multiplayer zážitok doteraz
  Či už si vychutnávate hranie cez co-op kampaň, boje v režime Horde alebo radi testujete svoje zručnosti v Multiplayeri proti sebe, bežiacom v 60 FPS na dedikovaných serveroch, Gears of War 4 je ultimátna hra na hranie s priateľmi.
  Explozívny Versus Multiplayer: Bojujte online v nových (Dodgeball a Escalation) aj strarých známych typov hry, všetko v 60fps a na dedikovaných serveroch. Nový ranking systém znamené lepší matchmakiing pre každého hráča.
  Nová generácia Horda módu: Spojte sa až s ďalšími štyrmi hráčmi a prečkajte nápor pomocou svojich zručností a dynamických opevnení. Poprvýkrát, môžete vytvárať a nasadzovať obranné zbrane a opevnenia na ľubovoľné miesto na mape.
  Hrajte s priateľom proti AI nepriateľom: Dolaďte svoje schopnosti v kooperatívnom Versus režime, kde váš tím piatich stojí proti stále lepším AI tímom.
Hry
Odporúčaný vek18+
LokalizáciaAngličtina
ŽánerAkčný
GETGAME.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe, personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme pre vás relevantné ponuky a produkty. Aby ste využili náš eshop s najvyšším komfortom, umožnite prosím prijímanie COOKIES na našej stránke.