Menu
Nákupný košík

Shenmue 1 & 2

Shenmue 1 & 2
Shenmue 1 & 2
Shenmue 1 & 2
Shenmue 1 & 2
-37 %
Shenmue 1 & 2
Shenmue 1 & 2
Shenmue 1 & 2
Shenmue 1 & 2
Shenmue 1 & 2
 • Sklad: Skladom
 • Vernostné body: 19
 • Model: XBONEpr-0090
 • Váha: 0.20kg
18,99€
29,99€
Cena vo vernostných bodoch: 1900

Hra má nemecký obal, titulky aj jazyk v hre anglický

Pôvodne vydané pre konzolu Sega Dreamcast v rokoch 2000 a 2001, Shenmue I & II je akčné dobrodružstvo odohrávajúce sa v otvorenom svete, ktoré kombinuje bojové umenie jujitsu, rôzne puzzle, prvky RPG a nezabudnuteľné minihry. Hra predstavila hernému svetu mnohé aspekty súčasného hrania, vrátane otvoreného mesta na preskúmanie a Quick Time Events (QTE). Bola to jedna z prvých hier s pretrvávajúcim otvoreným svetom, kde sa deň striedal s nocou, menilo sa počasie, obchody sa otvárali a zatvárali a NPC chodili do svojej práci a riadili sa vlastným režimom. Úchvatný epický príbeh a živý svet vytvorili generáciu vášnivých fanúšikov a hra v je súčanosti považovaná za jednu z "najlepších hier všetkých čias".

Príbeh pomsty.

Píše sa rok 1986, dospievajúci začiatočník v bojovom umení jujitsu Ryo Hazuki sa vracia domov, do doja svojho otca Iwao Hazukiho. Stáva sa však svedkom jeho vraždy čínskym tajomným majstrom Lan Dim. Ten pred tým ako odíde z doja, berie so sebou tajomný artefakt známy ako Dračie zrkadlo. Ryo sľubuje pomstiť smrť otca a odchádza po stopách Lan Diho.

Prvá hra v sérii, Shenmue I začína príbeh, ako Ryo cestuje do Yokosuky v Japonsku, zhromažďuje stopy o vražde svojho otca a rozvracia mestské gangy. V pokračovaní, v Shenmue II, Ryo naďalej hľada vraha svojho otca, tentokrát v Hong Kongu v Číne. Dostáva sa hlbšie do kriminálneho podsvetia, stretáva sa s majstrami bojových umení, ktorí mu pomáhajú na jeho ceste a odhaľujú viac tajomných detailov o smrti jeho otca a tajomstvách Dračického zrkadla, ktoré jeho otec skrýval.

Hrateľnosť

 • Chopte sa hlavnej postavy Rya Hazukiho
 • Objavujte 3D otvorený svet plný tajomstiev, preskúmateľných predmetov a postáv
 • Bojujte proti nepriateľom a bossom zápomoci umenia jujitsu
 • Vyskúšajte quick-time events (QTEs) a minihry

Špecifikácie hry: 

 • Najlepší Shenmue zážitok
  Priekopnícka klasika konzoly Sega Dreamcast je poprvýkrát k dispozícii na platforme Xbox One. Aktualizované používateľské rozhranie, výber moderných alebo klasických ovládacích prvkov, Japonský a Anglický dabing k dispozícii prvýkrát pre globálne publikum a plne škálovateľné rozlíšenie obrazu.
 • Epická legenda
  Príbeh pomsty vo veľkom meradle. Vyriešte tajomstvo vraždy vášho otca. Skúsenosť, ktorú nikdy nezabudnite.
 • Žijúci okolitý svet
  Porozprávajte sa s kýmkoľvek, prejdite každý kút sveta a hľadajte stopy. NPC žijú nezávisle a majú svoj vlastný režim. Verné rekreácie 80. rokoch minulého storočia Japonska a Hongkongu v Číne. Ponorte sa do sveta arkádových hier, zberateľských predmetov, kačicových pretekov a ďalších voľno časových aktivít

XBOX SALE

Hry
Odporúčaný vek12+
LokalizáciaAngličtina
ŽánerRPG
GETGAME.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe, personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme pre vás relevantné ponuky a produkty. Aby ste využili náš eshop s najvyšším komfortom, umožnite prosím prijímanie COOKIES na našej stránke.